madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım

Melis ank

Aktif Üye
Üye
madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım
Bir insanın başka bir insandan medet umması yazık vallahi yazık. Gelecekten kimse haber veremez arkadaşlar fal bakmakta baktırmakta çok günah . Böyle saçma sapan tuzaklara düşüpte günah kazanmayın. Allahtan başka kimse gaybı bilemez

M

Magdur

Forum Okuru
 bir çalışma arkadaşımın daha önce gittiği  bir falcıyla tanıştım.kendisine sadece falcı demek hakaret olabilir ece hanım özür dilerim şimdiden.  dedesi evliya ninesi evliyaymış. 5 yaşından beri ön görüsü varmış kimsenin görmediklerini görüp daha yaşanmadan yaşanacakları görebiliyormuş. dedesinin anneannesinin ölümlerini gerçekleşmeden önce bilmiş vb gibi bir sürü olay. rica minnet bir kahve falıma baktırdım hanımefendinin modu çok önemli çünkü insanlardaki negatif pozitif enerjileri algılayabiliyormuş. değil yaşadıklarımı yaşayacaklarımı hatta düşündüklerimi neyi yaparsam doğru olur neyi yapmazsam yanlış olur beni kitap gibi okuyarak anlattı. ama donup kaldığım nokta bu değil :)) bir akşam ablamla dertleştik eşinin işinde  sıkıntı vardı dedimki abla ben biriyle tanıştım gel arayalım. aradık rica ettik bir kahve içti ablamın niyetine kapattı. telefonda eniştemin işlerini anlattıktan ve neler olacağını söyledikten sonra ablama eşinin kendisini aldattığını da söyledi. aldattığı kadının iş yerinde çok yakınında bir bayan olduğunu söyledi . bu kadıni eniştemin sekreteriydi. neler olduğunu ablam nasıl davranırsa evliliğinin süreceğini ne yaparsa sorunun büyüyeceğini anlattı. hiç birimiz kondurmadık anlattıklarını enişteme. iki gün sonra eniştemle ablam yüzleşti eniştem sekreteriyle ablamı aldattığını itiraf etti. ablam ece hanımın kendisine önerdiklerine birebir uydu evlilikleri toplandı ece hanıma çok teşekkür ederiz. çok cüzi bir miktara bakıyor helal olsun, bence buyuk yeteneğini herkes duymalı bu kadar mütevazi olmayın ece hanım:)))
Cok ihtiyacim var suan ece hanimin tam yerini ogremebilirmiiiim ve ne kadar istiyor

Maden Suyu Anne Sütünü Artırırmı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Maden köftesi ( Sulu köfte ) Tarifi Maden köftesi ( Sulu köfte ) Tarifi
Hanımların en büyük telaşlarından biridir yemek yapmak. Gün için yemek yapacak fikriniz yoksa bu durum canınızı sıkabilir. Hiç bir zaman böyle bir kaygıya düşmedim. Kafamı yastığa koyar koymaz , sonraki günün planını yapıyorum. Şayet Allahın...
Yemek Tarifleri 3
Meyveli sodanın zararları nelerdir ? Meyveli sodanın zararları nelerdir ?
Tıka basa yediğimiz yemek sonrası,yediklerimizi hazmetmek adına hemen açarız bir maden suyu.Bir çok vitamin ve minerali ihtiva eden maden suları ,sindirime yarımcı olduğu gibi,vücuda lazım mineral ihtiyacını da karşılar.Bu dediklerimiz tabiki saf...
Tüm Sağlık Konuları 0
Maden suyu kilo verdirirmi? Maden suyu kilo verdirirmi?
Göbek ve basendeki yağları eritmek için tamamen doğal ve kolay bir tarifimiz var: maden sulu ayran! Maden suyu, içerdiği mineraller sayesinde kilo vermeyi kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Yoğurt ise, protein içeriğiyle tok tutucu, yağ yakıcı ve...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 0
Maden suyunun cilde faydaları nelerdir? Maden suyunun cilde faydaları nelerdir?
Dermatologların sıklıkla önerdiği maden suyunun, suyun en sağlıklı formlarından birisi olduğu söyleniyor. Peki günde en az bir kere rahatlıkla içebileceğimiz maden suyu cildimize ne gibi faydalar sağlıyor?Maden suyu kullanımı ciltte bir ferahlama...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
Maden Suyu Anne Sütünü Artırırmı? Maden Suyu Anne Sütünü Artırırmı?
maden suyu emzirme döneminde faydalımıdır,maden suyu sütü artırırmı,maden suyu anne sütünü çoğaltırmı,maden suyu anne sütünü bollaştırırmı,emzirme döneminde maden suyu tüketimi hakkında bilgiler 35913 Annenin...
Gebelik 0