madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım

Bir insanın başka bir insandan medet umması yazık vallahi yazık. Gelecekten kimse haber veremez arkadaşlar fal bakmakta baktırmakta çok günah . Böyle saçma sapan tuzaklara düşüpte günah kazanmayın. Allahtan başka kimse gaybı bilemez

bir çalışma arkadaşımın daha önce gittiği  bir falcıyla tanıştım.kendisine sadece falcı demek hakaret olabilir ece hanım özür dilerim şimdiden.  dedesi evliya ninesi evliyaymış. 5 yaşından beri ön görüsü varmış kimsenin görmediklerini görüp daha yaşanmadan yaşanacakları görebiliyormuş. dedesinin anneannesinin ölümlerini gerçekleşmeden önce bilmiş vb gibi bir sürü olay. rica minnet bir kahve falıma baktırdım hanımefendinin modu çok önemli çünkü insanlardaki negatif pozitif enerjileri algılayabiliyormuş. değil yaşadıklarımı yaşayacaklarımı hatta düşündüklerimi neyi yaparsam doğru olur neyi yapmazsam yanlış olur beni kitap gibi okuyarak anlattı. ama donup kaldığım nokta bu değil :)) bir akşam ablamla dertleştik eşinin işinde  sıkıntı vardı dedimki abla ben biriyle tanıştım gel arayalım. aradık rica ettik bir kahve içti ablamın niyetine kapattı. telefonda eniştemin işlerini anlattıktan ve neler olacağını söyledikten sonra ablama eşinin kendisini aldattığını da söyledi. aldattığı kadının iş yerinde çok yakınında bir bayan olduğunu söyledi . bu kadıni eniştemin sekreteriydi. neler olduğunu ablam nasıl davranırsa evliliğinin süreceğini ne yaparsa sorunun büyüyeceğini anlattı. hiç birimiz kondurmadık anlattıklarını enişteme. iki gün sonra eniştemle ablam yüzleşti eniştem sekreteriyle ablamı aldattığını itiraf etti. ablam ece hanımın kendisine önerdiklerine birebir uydu evlilikleri toplandı ece hanıma çok teşekkür ederiz. çok cüzi bir miktara bakıyor helal olsun, bence buyuk yeteneğini herkes duymalı bu kadar mütevazi olmayın ece hanım:)))
Cok ihtiyacim var suan ece hanimin tam yerini ogremebilirmiiiim ve ne kadar istiyor

Geri