Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mafiş Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mafiş Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Mafiş Tarifi istiyorum bilmeyenlere de bu tarifi öneriyorum muhteşem bir lezzet çünkü :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mafiş Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli künefe tarifi

Resimli künefe tarifi

künefe tarifi resimli künefe nasıl yapılır evde künefe yapımı Türk tatlıları arasında vazgeçilmez bir lezzet olan künefe tatlısını evde kendiniz mi yapmak istiyor sunuz? O halde size muhteşem lezzette ki künefe tarifini resimli sunuyoruz melek'ler. Künefe Tarifi Malzemeler: ½ kg Kadayıf 200-300 gr, isteğe bağlı, özel künefe peyniri (veya tamamen tuzsuz beyaz peynir) 125 gr yağ (bu...
  2. Tapa Tarifi Resimli

Tapa Tarifi Resimli

Tapa Tarifi Resimli *** Merhaba hanımlar sizden Tapa Tarifini istiyorum ve bir tanede resim koyarsanız sevinirim.
  3. Resimli Tapa Tarifi

Resimli Tapa Tarifi

Tapa nasıl yapılır resimli Tapa yapılışı Bir mantar yemeği olan tapanın malzemeleri ve yapılışı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimize özel,i işte tapa tarifi :) malzemeler 1 paket Kültür mantarı 4 yemek kaşığı Zeytinyağı 1 tutam Maydanoz 2 yemek kaşığı Sarımsak 2 çay kaşığı Tuz Yapılışı Önce mantarları 10 dk soğuk suda bekletip suyunu süzüyorsunuz. Kapaklı bir teflon tavayı...
  4. Tagliatelli Tarifi Resimli

Tagliatelli Tarifi Resimli

Tagliatelli Tarifi Resimli Merhaba bayanlar sizden Tagliatelli Tarifini istiyorum bir adet de yapılmış olan Tagliatelli resmini de paylaşın :)
  5. Resimli Mafiş yapılışı

Resimli Mafiş yapılışı

Mafiş Tarifi Resimli Mafiş Tarifi Evet Melek'ler, şimdi size muhteşem bir leezet sunuyor ve bu lezzet oldukçada pratik diyoruz :) 7'den 70'e herkesin seveceği mafişin yapılışı hakkında bilgiler veriyoruz :) Malzemeler *1 yumurta *2 kaşık yoğurt *1 çay kaşığı karbonat *2 çay kaşığı tuz *yarım bardak süt *alabildiği kadar un *kızartmak için sıvı yağ Hazırlanışı: un bir kaba elenerek...

Sayfayı Paylaş