Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Gel Beriye

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Perdesi siyah perde Ben öleyim vay vay
    Yeni düstüm bu derde
    Ben kurbanim vay vay

Kabahat sende degil
    Ben öleyim vay vay
    Gördüm göreli seni
    Yürekten vurdu beni

Geleceksen gel artik
    Yeter kandirma beni
    Gel beriye gel
    Atesim yükseldi

Gel söndür güzel
    Pencerede duran yar
    Ben öleyim vay vay
    Bayram geldi dolas yar

Ben kurbanim vay vay
    Kurbansiz bayram olmaz
    Ben öleyim vay vay
    Kurban olam sana yar
    Ben öleyim vay vay

Mahsun Kırmızıgül - Gel Beriye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Sevdiğim

Mahsun Kırmızıgül - Sevdiğim

Ayrılıklar zormuş beni hasret yormuş Her başlangıç bir sonmuş sevdiğim Artık geçmiyor zaman dillerimde aman Beni benden alan sevdiğim Bir orman yangınında yara almış gibiyim Ben keskin kenarlarda uçurumlar gibiyim Yolların sonu yok acının rengi yok Benim de dermanım yok sevdiğim Ben benden vazgeçtim belki çoktan gittim Dönülmeyen yerdeyim sevdiğim _______________________
  2. Mahsun Kırmızıgül - Merdivana

Mahsun Kırmızıgül - Merdivana

mahsun kırmızıgül merdivana dayadım sırtımı merdivana dayadım sırtımı mahsun kırmızıgül merdivene gene bugün Ah aman aman aman aman aman aman Hayalımda ahh hayalımda eski günler Gene bögün gene bögün canlanır hayalımda Ahh o günlerde etrafımda ahbaplarım dostlarım var idi Vala şimdi hiç kimsem yok ahh ne sağımda ne solumda ahhh. Merdivana ahh merdivana dayadım sırtımı Gene bögün gene bögün...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Göç

Mahsun Kırmızıgül - Göç

mahsun kırmızıgül göç mahsum kırmızıgül göc bizim oralarda ışıklar yanmaz mahsun göç bende allahın kuluyum Hayrola hemşerim nerelisin nerden geldin? - Sorma bana nerelisin ırgata adres sorulur mu ağam? - Kurak topraklardan geldim bu şehre düştüm ekmek ümit peşine. - Peki sizin oralarda iş yok mu? - Bizim oralarda fabrika mı var ağam? - İş mi var ağam çalışak? Evimizi ocağımızı başımıza...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Belalım

Mahsun Kırmızıgül - Belalım

belalım notaları belalim notalari masum kırmızıgül belalım belalim nota mahsun kirmizigül nota Yine hasretli bir güne Giriyorum hayalinle Aklımdan çıkmıyorsun belalım Sensiz geçen akşamlarda Yine başım belalarda Mutlumusun oralarda belalım Belalım Yaban çiçeğim Belalım Aşkım gerçeğim Belalım Tek sevdiceğim Belalım ah... yaralım Sevdiğim dert ortağımsın Hazanımsın baharımsın sen benim tek...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Aşk

Mahsun Kırmızıgül - Aşk

Leylayi aratan benim Askim adim asktir benim Sevdayi yaratan benim Askim adim asktir benim Ferhata dagi deldiren Yunusu dere dagdiran Gah aglatip gah güldüren Askim adim asktir benim Bülbül olup gülde öten Mecnun olup çölde yatan Gah aglatip gah güldüren Askim adim asktir benim Yusufla zindana düsen Ceburla firinda pisen Nice güzeli perisan eden Adim asktir benim Kutsal olan aska dair Ver...

Sayfayı Paylaş