Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Gözleri Fettan Güzel

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gözleri var karadan Haktir bizi yaradan
    Bir gün görmesem seni
    Basim almam beladan
    Gözleri fettan güzel
    Derde dert katan güzel
    Elinden nere gidim ah
    Bize ser satan güzel
    Gözleri biçim biçim
    Bilmem nedir suçum
    Sen beni berdar ettin
    Bir ela gözlü için
    Gözleri fettan güzel

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mahsun Kırmızıgül - Gözleri Fettan Güzel
    bu sarkida guzel emegine saglik canim,sevgiler

Mahsun Kırmızıgül - Gözleri Fettan Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Sevemem

Mahsun Kırmızıgül - Sevemem

Denizlerin mavisi yapraklarin yesili 2x Dunyanin en guzeli olsan bile nafile Alemin en guzeli olsan bile nafile Sevemem sevemem cekemem ben Kimselere boyun eyemem ben Simdiki asklar yalan olmus Bu devirde kizlara guvenemem 2x Git ara bul dengini yakamam ben kendimi 2x Yanlislikla kalbimi calsan bile nafile 2x Sevemem sevemem cekemem ben Kimselere boyun eyemem ben Simdiki asklar yalan...
  2. Mahsun Kırmızıgül - Nilüfer

Mahsun Kırmızıgül - Nilüfer

Bizim sevdamiz yikilmazdi Iki gönüle sigmazdi Aramizdan su sizmazdi Sensiz olmaz sensiz olmaz Sensiz olmaz nilüfer Ayrilik zor nilüfer Atesten kor nilüfer Çekene sor nilüfer Sensiz olmaz nilüfer Kismetime sen çikmistin Ne kadar çok sevinmistim Iste sevgi bu demistim Sensiz olmaz sensiz olmaz Sensiz olmaz nilüfer __________________
  3. Mahsun Kırmızıgül - Emmioğlu

Mahsun Kırmızıgül - Emmioğlu

Bu kadeh senin serefine emmioglu Otürküyü bir daha çal yine çal Karsi dagi duman aldi sis aldi Uzun ömrüm yar yolunda kisaldi Sazina vuram eline kurban Allahina kurban emmioglu Bende bu daglarin nesine geldim Melesir kuzular sesine geldim Bir garip ölmüste yasina geldim Geldim emmioglu Gözleri simsiyahti emmioglu Bende ona tutulmustum yanmistim Kanatli kapinin demir sürgüsü belik...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Daye

Mahsun Kırmızıgül - Daye

mahsun kırmızıgül le daye mahsum kırmızıgül le daye mahsun masum masum Bu başıma gelenleri sayamam Hiçbir kalbi kırmamışım kıramam Yokluğunda yandı gönlüm kavruldu Daye sana doymamışım doyamam Yaban elde neler geldi başıma Düşündükçe aklar düştü saçıma Hep zalimler çıktı benim karşıma Zulümlerden geliyorum le daye Uzaklardan geliyorum le daye Ölümlerden geliyorum le daye Belalardan...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

Mahsun Kırmızıgül - Başkoydum

mahsun kırmızıgül başkoydum yedi iklim, dört mevsimde Adını bahar koydum Sen varsın hep düşlerimde Adını umut koydum Yaş oldun hep gözlerimde Adını sevdam koydum Sen yarınım, sen umudum Bu yola ben başkoydum Başkoydum bu sevdaya Sözüm söz dönmem asla Seviyorum beni anla Ölsem de kalsam da başkoydum __________________

Sayfayı Paylaş