Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - İnsan Hakları

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Adem havvadan geldik Böyle doğdu kardeşlik
    Hani eleleydik
    Nerde sevgi bağları

Nerde insan hakları
    Talan olmuş yurtları
    Bitmiyorki batının
    Çıkarlı arzuları

İncil zebur tevratda
    Hak dinimiz kuranda
    Hangi kitapta yazar
    İnsanlık son planda

Bedenler kurşun dolu
    Durduran yok ki bunu
    Gücü yeten yetene
    Nerde insan hakları

Mahsun Kırmızıgül - İnsan Hakları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Uzaktayım

Mahsun Kırmızıgül - Uzaktayım

Sen her mevsimim baharimsin Cicek acan gul dalimsin Sen alnimda tek yazimsin Aman Aman beN omrumde hayatimda Sevmedimki senden ba$ka Yalan degil gercek a$kla Seviyorum Uzaktayim Uzaktayim Sahillerde kumsaldayim Sen yanimda oldugunda Gokyuzunde bulutlardayim __________________
  2. Mahsun Kırmızıgül - Mihriban

Mahsun Kırmızıgül - Mihriban

mihriban tab masumkırmızgul Sarı saçlarını deli gönlüme Bağlamışım çözülmüyor mihriban mihriban Ayrılıktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmıyor mihriban Sevdiğim mihriban Yar değince kalem elden düşüyor Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor Lambada titreyen alev üşüyor Aşk kağıda yazılmıyor mihriban Sevdiğim mihriban Tabiblerde ilaç yoktur yarama Aşk değince ötesini arama Her nesnenin bir...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Kızlar

Mahsun Kırmızıgül - Kızlar

Kızlar kızlar gelem mi Yanağızdan öpem mi Siz ananızın koynunda Ben sovuktan ölem mi Kızlar yüreğim sızlar Derdime derman kızlar Bir kereden ne çıkar Yandım yanaram kızlar Vay beni vaylar beni Öldürür nazlar beni Adamı bir hoş eder Kandırır kızlar beni __________________
  4. Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x Ardımdan ağlama dönmeyeceğim Öldün mü? kaldın mı? bilmeyeceğim Aslında öğrenmek istemeyeceğim Ne bir ses ne haber vermeyeceğim 2x Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Şehirler bana tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Yarimi ellere verin Sevdamı yellere verin Yelleri bana gönderin Benim meskenim dağlardır...

Sayfayı Paylaş