1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mahsun Kırmızıgül - Zarar olsan

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Saklamadim kimselerden sevdim seni ta derinden bendeki bu ask acisi
    kanatir durur incebe

ayriliga kavgalara
    tövbe ettim anlasana
    ben seninle yaslanmaya
    yemin ettim inansana

Zarar olsan zulüm olsan
    sevecegim sonum olsan
    zarar olsan zulüm olsan
    sevecegim ölüm olsan

hem seversin hem küsersin
    sevgilim sen deli misin
    sen benim su kaderime
    atilmis dügüm gibisin

Zarar olsan zulüm olsan
    sevecegim sonum olsan
    zarar olsan zulüm olsan 2x
    sevecegim ölüm olsan

Mahsun Kırmızıgül - Zarar olsan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Olsun Bakalım

Mahsun Kırmızıgül - Olsun Bakalım

Yamalı şalvarının İpleri ben olayım Bu ne kadar güzellik Sana kurban olayım Olsun bakalım olsun Kış ayıdır yaz olsun Senden başka seversem Ha bu iki gözüm kör olsun Kız şalvarın ne güzel Dalları kalabalık Senin ananla baban Etmedimi sevdalık Olsun bakalım olsun Kış ayıdır yaz olsun Senden başka seversem Ha bu iki gözüm kör olsun __________________
  2. Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Mahsun Kırmızıgül - Dönmeyeceğim

Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x Ardımdan ağlama dönmeyeceğim Öldün mü? kaldın mı? bilmeyeceğim Aslında öğrenmek istemeyeceğim Ne bir ses ne haber vermeyeceğim 2x Kendimden çok verdim senin uğruna Hep bendim savrulan bu aşk yolunda Gör bak bende düştüm en sonunda Son sözlerin inan boşa 2x...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Mahsun Kırmızıgül - Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Şehirler bana tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Yarimi ellere verin Sevdamı yellere verin Yelleri bana gönderin Benim meskenim dağlardır...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

Mahsun Kırmızıgül - Ay Aman

mahsun kırmızıgül ah aman mahsum kırmızıgül ah aman geceler uyuyamam mahsun Güneşe dokunmayın o benim sıcaklığım Geceme dokunmayım geceler dert ortağım Yarime dokunmayın yar benim tek varlığım Canıma dokunmayın bu canım Allah`ımın Ay aman aman aman geceler uyuyamam Ay aman aman aman utanır ağlayamam Ay aman aman aman ellere alışamam Ay aman aman aman ben onsuz yaşayamam Aşk duraklarda...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

Mahsun Kırmızıgül - Aslan Gibiyim

mahsun kırmızıgül aslan gibi mahsun kırmızıgül aslan gibiyim Uzaklardan bakma öyle Ben yabancı değilim Sen dünyalar güzeliysen Bende aslan gibiyim Öldüm anam anam Yandım anam anam Gözleri çakmak çakmak Amacı beni yakmak Uzak durma sevgilim Olurmu benden kaçmak Yalnız seni sevmişim ben Bu alemin içinde Başkasına gönül vermem Hep sen varsın içimde __________________
Etiketler:

Sayfayı Paylaş