Makat bölgesinde şişlik ne anlama gelir nasıl geçer?

B

Baharkndr

Forum Okuru
Makat bölgesinde şişlik ne anlama gelir nasıl geçer?

Makat bölgemde şişlik var melek kadınlar kulübü makat bölgede şişlik forum'da.​

11 yaşında kizimin makati 3 gündür kaşınıyor ve sivilce büyüklüğü kadar bir şişlik var acaba bu nedir? Makat bölgede şişlik hemoroid olabilir mi? Doğal olarak ne yapabilirim şişliğin gitmesi için yardımcı olursanız sevinirim. Bu gerçekten can sıkıcı bir durum çocuğum okula gittiğinde çok zorluk çektiğini söyledi acaba ne yapmalıyım?

images (21).jpeg

Merhabalar
Makat bölgesinde şişlik olması durumunda kesinlikle kendiniz müdahale etmeyin çünkü bu farklı bir şey de olabilir sivilceden hariç hemoroid makatta apse kıl dönmesi gibi farklı sağlık problemleri de olabilir onun için mutlaka doktorun genel cerrahın görmesinde fayda var diye düşünüyorum. Yani sizin kurcalama almanızda fayda var. Makattaki bu şişlik kendiliğinden patlarsa ya da siz patlatırsan ızbu iltihap Akar biraz olsun rahatlatır ama buradan gelen akıntı kötü kokulu ve Ateş ile birlikte olursa bu ciddi sıkıntılara yol açabilir onun için vakit kaybetmeden doktora görünmeniz de fayda var.

Dilerseniz aşağıdaki linkten makattaki çatlak ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz konu başlığımız "makatta çatlak nasıl anlaşılır"

Yani ben 11 yaşındaki bir çocukta basur olacağı ihtimalini düşünmüyorum. Başka bir şey dir diye düşünüyorum. Apse yapan sivilce bir yara durumu ve adminimizin dediği gibi kıl dönmesi olabilir. Gösterin bence siz ir şey yapmayın ilaç asla kullanmayın doktor baksın bencede.

Geri