1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Makina işi desenli sehba örtüsü

  Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  makina örtüleri < Konu Resmi..>   
Makina işi desenli sehba örtüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Makta

  Makta

  Bakınız; Kesim Yeri.Rüyada (üzerinde kamis kalemin ucu kesilen, kemik, sedef, maden, agaç veya fildisin den yapilan alet) makta görmek, söze mihnet ve mesakkata fazlaca sabreden köleye delalet eder. Makta bos olan kimse için de istir.
 2. Makine

  Makine

  Rüyada bir makine görmek , kârlı bir iş teşebbüsünde bulunacağınıza işarettir. Rüyada bir makine görmek, çok para kazandıracak bir iş girişiminde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyada makine görmek, sanat ve ise isarettir.
 3. Kelebek Modeli Sehba Örtüsü

  Kelebek Modeli Sehba Örtüsü

  8 zincir cekilerek orta yuvarlagi yapilir.Ustunu 2 kere alarak 3 dolgu araya 5 zincir cekilerek 4 tane 3 dolgu yapilir.3dolgunun üzerine ilkine 3 aradaki 5 zincire 5dolgu yapilarak devam edilir dolgulu yerler 8adet olur 5li dolgunun üzerine badem sekli verilir 3lü yerler aradaki cubuklar olucak üst siralar cogaltilarak zincir ve dolgularla devam edilir. cok basit ve zevle örülen bir örnek bu...
 4. Telefon Sehbaları

  Telefon Sehbaları

  telefon sehpaları telefon sehpası sehbası Şık telefon sehpaları:)
 5. Boncuk İşi Tepsi Örtüsü

  Boncuk İşi Tepsi Örtüsü

  boncuklu tepsi örtüsü boncuk işi nasıl yapılır boncuk işi tepsi örtüsü boncuklu yapılışı yapılışı Boncuklarla süslenip şık bir görüntü yaratılmış ben çok beğendim bakalım sizde beğenicekmisiniz:)

Sayfayı Paylaş