Makyaj modası 2012 makyaj trendleri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Makyaj modası 2012 makyaj trendleri
2012 Makyaj Trendleri
2012 Makyaj Modası

Biz kadınlar için makyaj vazgeçilmez ve oldukça önemli bir konudur. Her kadın kendince bir kaç makyaj tekniğine sahip ve hilelerini kendi yüz kusurlarına göre bilecek kadar bilinçlidir. Lakin bilipte değişen bir makyaj konusu var, o da yılın modasıyla değişen makyaj trendleridir Melek'lerim. Biz de bu yazımızda 2012 makyaj modasına değiniyor ve sizlerin makyaj trendlerini bilmenizi istiyoruz :)Yine çıplak makyaj trendi. Hızlı, kolay, doğal ve taze görünen çıplak makyaj, yeni sezonda ön planda.
Burada asıl zorluk çıplak makyaj oluşturmak için doğal güzelliği vurgulamak. Cildiniz kusursuz görünmeli, elmacık kemikleriniz belirginleşmeli, gözlerinizde rimel olmalı… Dudaklar ise şeffaf.

Yeni sezon makyajı oldukça çelişkili, değil mi? Bir tarafta çıplak makyaj bir tarafta vampirella dudaklar!
Bordo ve kırmızı dudaklar, kusursuz bir cilt ile birleşiyor…

Doğallık, bu sezon geçit töreni yapıyor. Çocuksu, kalın kaşlar geri geldi. İnce dudaklara veda öpücüğü verin!

Dumanlı gözler her sezonun vazgeçilmezi ama bu sezon dumanlı göz makyajında farklı renkler var. Özellikle füme ve leylak tonlarını kullanacağız. Klasik renklerden uzaklaşıp, gözlerimizi renklendiriyoruz.

Çizgiler, çizgiler ve yine çizgiler … Dramatik bir görünüm için eyeliner şart! İnce ya da kalın, farketmez. Tercih sizin.
 

Benzer İçerikler

Üst