1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.677
    Ödül Puanları:
    113

Makyajsız Güzel Olmanın Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

makyajsız güzel olmak, makyajsız nasıl güzel olunur, makyajsız güzellik
    Sevgili melekler, kadınların güzel ve alımlı görünmeleri için illaki boya küpüne düşmüş gibi makyaj yapmaları gerekmiyor. Çok hafif bir makyajla hatta makyajsız da güzel görünmek mümkün. Doğal güzellik ve makyajsız güzellik konusunda aradığınız tüm bilgilere aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz...

< Konu Resmi..>

BEYZA21 bunu beğendi.
Makyajsız Güzel Olmanın Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu olmanın sırları

Mutlu olmanın sırları

mutlu olmanın sırları Mutlu olmanın sırlarını veriyoruz Dr.Cenk Kiper'in Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan yazısında mutlu olmanın zor olmadığını belirtirken mutluluk şartlarını madde madde veriyor. 1- Asla demeyiniz [ asla asla demeyiniz 2- ''ama'' ve ''fakat'' demeyiniz! 3- ''farketmez'' derseniz yalan söylemiş olursunuz, her şey fark eder. 4- Hiç bir cümlenizin fiili '' mış,miş...
  2. Saglıklı olmanın sırları

Saglıklı olmanın sırları

Biz kadınlar sık sık olumsuz düşünce içinde kendi kendimizi etkileriz peki bunları artık bir köşeye atma zamanı gelmedimi bence geldi yazıyı okuyun ve artık kendinizle barışık olun sağlıklı olmak için küçük sırları okuyun meleklerim Dile getirilmeyen ileti sizi “kusursuz” olmaya yönlendirirse bu, annelik, insan ilişkileri ve iş gibi davranış kalıplarına da yansımaya başlar....
  3. Makyajda doğal olmanın sırları

Makyajda doğal olmanın sırları

doğal makyaj, nasıl yapılır, ürünleri, teknikleri, sırları ve dahası burada arkadaşlar Günümüz makyaj modasında, artık kadınlarda da erkekler de doğal görünümlü makyajdan yana kılıyor tercihini. Ki bilimsel araştırmalara göre, erkekler dopğal görünümlü kadınları tercih eder, bunuda unutmayalım diyor ve size makyajda doğallığın sırlarını açıklıyorum Melek'ler:) Yüzünüzün güzelliğini...
  4. İşte Makyajsız Güzel Olmanın Yolları Mutlaka Okuyun

İşte Makyajsız Güzel Olmanın Yolları Mutlaka Okuyun

makyajsız güzel olmanın yolları makyajsız güzellik sırları Sevgili melekler, bazen bir kadın görürsünüz ve yüzünde tek bir damla makyaj olmamasına rağmen güzelliğiyle göz alır. :) Elbette ki bu durum büyük ölçüde Allah vergisi ancak yapacağınız ufak dokunuşlar ve dikkat etmeniz gereken ince detaylarla siz de makyajsız güzel görünebilirsiniz. Bu yazımızda makyajsız güzel olmanın yolları,...
  5. makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

Kızlar selam. Ben makyaj yapmayı sevmiyorum ama herkes yapıyor diye de yapıyorum.Sizler tecrübelisiniz, benim sormak istediğim makyajsız da güzel olunabilir mi? Ve nasıl makyajsız güzel görünebilirim ?

Sayfayı Paylaş