gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır Atasözünün Açıklaması

  Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır deyiminin anlamını öğreniyoruz. Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır ne demek diyenler, sizleri böyle alalım lütfen :)

  [​IMG]


  Açıklaması: İnsanlar mallarını sağlıkları yerindeyken kazanabilirler. Sağlıklı olmayan bir insan çalışamayacağı için malda kazanamaz. Sağlığımızı tehlikeye atarak çok kazanmak için çalışmak doğru değildir.

   
Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Malta

  Malta

  Malta Coğrafi Verileri Konum: Güney Avrupa'da, Akdeniz'de adalar, Sicilya'nın güneyinde yer almaktalar. Coğrafi konumu: 35 50 Kuzey enlemi, 14 35 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 316 km² Sınırları: 0 km Sahil şeridi: 196.8 km İklimi: Akdeniz iklimi Arazi yapısı: Çoğunlukla alçak araziler, kayalıklar, düz ve bölümlere ayrılmış ovalar, kıyıda uçurumlar yer almaktadır. Deniz...
 2. Mala

  Mala

  Rüyada mala görmek çalismakla yorumlanir. Rüyanizda mala ile evinizde bazi tamirat yaptiginizi görmek, elinizdeki isleri bitirmek için gece gündüz çalistiginizi, hatta bunlarin bir kismini da evinize getirerek, esinizin karsi koymasina ragmen, çalistiginizi gösterir.
 3. Mal

  Mal

  Rüyasında mal satın almak iyi bir fırsattır. Mal satmak ise fırsatın kaçacağını haber verir.
 4. mal beyanı:D

  mal beyanı:D

  delinin:D Mal Beyanı 1-Avşa adısında üç daire, dört üçgen, beş dikdörtgen 2-gökyüzünde bi bulut 3-bitliste beş minare 4-bir yazlık biri kışlık iki platonik sevgili 5-büro Mobilyası ve çelik kapı üreten bir fabrikanın öğle üzeri yaslanıp sigara açılan beyaz duvarı 6-ıslıkla da çalınabilen dört anonim türkü 7-palandökende bir palan, iki döken 8-kostamonu da üç kasto 9-üç fay hattı 10-bir...
 5. Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır Atasözünün Anlamı

  Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır Atasözünün Anlamı

  Merhaba kızlar Mal Canı Kazanmaz, Can Malı Kazanır Atasözünün Anlamı nedir

Sayfayı Paylaş