Malu wilz nemlendirici hakkında neler biliyorsunuz?

S

sevgi.kıvrık

Forum Okuru
Malu wilz nemlendirici hakkında neler biliyorsunuz?

Malu wilz nemlendirici melek kadınlar kulubü malu wilz krem forum'da.​

Arkadaşlar iyi gelen bir nemlendirici krem olmadı daha bana yani verim alamıyorum. Değiştirmem ve sağlam önerebileceğiniz kaliteli bir nemlendirici lazım bana. Malu wilz diye bir nemlendirici varmış nasıl sizce? Malu wilz kullanıp memnun kalan arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum. Malu wilz nemlendirici nereden bulabilirim bilginiz var mı bu yönde.

Merhaba
Şimdi nemlendirici ya da buna benzer kozmetik bakım ürünleri alırken sizin cilt tipiniz bir başkasınınkine benzemediği için aaa şu kadar iyi mutlaka al diyen olsa bile bu doğru bir önerme değildir. Cilt tipleri bünye farklılıkları çok bambaşka şeyler. Bana iyi gelen bir ürün sana iyi gelmeyebilir. Bu denilen marka iyi bir isim olabilir ama sizin mutlaka bir dermatoloğa danışıp kullanmanızda fayda var bunları. Bir de sadece nemlendirici mi yoksa başka bir cilt problemi için mi değişim yapacaksınız. Bunu yazmadığınız için ne desek boş. Ama malu wilz çok fazla ürünü var işte bu da size fayda sağlar mı bilemeyiz. Bunun için cilt analizi yaptırmanızda da fayda var.

En iyi nemlendirici nedir? Neyle nemlendirebilirsiniz cildinizi? ''En iyi nemlendirici krem hangisidir buyrun melekler'' yazımız hemen aşağıda öneriler bulabilirsiniz.

Geri