mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ????

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
mama sandalyesi tavsiyesi olanlar ????
Kızlar bebeğime mama yedireceğim zaman şu aralar sandalyemiz yok ve inanılmaz zorluk çekiyoruz. Öyle bir hareketli bebeğim var ki kahvaltı yada yemek sonrası mutfağı temizlemek artık bana işkence geliyor. E maddi durumlarda herkes gibi üç aşağı beş yukarı kırk kanaat geçiniyoruz desem yeridir. Şimdi bir bebek mama sandalyesi alacağım ama kullanışlı olsun istiyorum. Aldığımda başka alma şansımda yok eşimle çok tartışırız. Zaten yokta efendim alın bunu da kullanışsızda diye tartışmaya girmekte istemiyorum. Sizler hangi marka model bebek sandalyesi kullanıyorsunuz. Memnun olanlar bana marka model yazabilir mi ? Hangisini hangi markayı almam gerekiyor. Birde link verirseniz online alışveriş yapabilirsem sevinirim.

Chicconun tam yatan modelini tavsiye edebilirim. Üç kademeli ve ön tarafı devrilmelere karşı emniyetli. Birde bebeklerin sevdiği cıvıl ıcvıl renkler de yapmışlar. Uzun vadeli bir mama sandalyesi kullanmak istiyorsanız tavsiyem bu şekildedir. En az üç yaşına kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu arada Chicconun kullandığım mama sandalyesi Chicco Polly Çift Kılıflı olan modeli. Çift kılıflı olduğu için kolaylıkla temizliğini de yapabiliyorsunuz.
[h=1][/h]

Geri