Mamografi sonucu değerlendirme

Likapam

Paylaşımcı Melek
Mamografi sonucu değerlendirme

Mamogfafi testi yaptıranlat melek kadınlar kulübü​

Ben bugün Mamografi testi yaptırdım doktor bana testimi bu şekilde kağıda yazılı olarak verdi ama net olarak bir şey anlamıyorum acaba mamografi yaptıran kadınlar biliyor ise bu testin sonucunu bana yorumlayabilir mi teşekkür ediyorum.

mamografi testi örneği.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Mamografi sonucun iyi huylu kitleleri işaret ettiği gibi kötü huylu kitle şupheside yeralmakta. Olası durumu dışlamak için mutlaka biyopsi gerekiyor. Sakın panik yapmayın bu sonuçlara sahip hastalarda genelde iyi huylu kitleler saptanıyor. Umarım sonucun temiz çıkar sağlıklı günler diliyorum.

Canım merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Mamografi sonucun iyi huylu kitleleri işaret ettiği gibi kötü huylu kitle şupheside yeralmakta. Olası durumu dışlamak için mutlaka biyopsi gerekiyor. Sakın panik yapmayın bu sonuçlara sahip hastalarda genelde iyi huylu kitleler saptanıyor. Umarım sonucun temiz çıkar sağlıklı günler diliyorum.

Sevgili doktorum teşekkür ediyorum sağolun. @Likapam uzmanımızı aradım misafir olarak yazmış sağolsun. Görünen o ki bu kitlelerle ilgili sonucun temiz çıkar takip et hayatım tekrar geçmiş olsun bu kadar kafaya takacak bir durum da yok belirteyim sana. Sevgiler.

Çok sağ olun Ben şüphede kaldım Çünkü bir göğsümdeki yumuşaktı bir göğsündeki sert t50b geliyordu Doktora da ulaşamadığım için dedim arkadaşlar Belki yardımcı olur Çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için

Önce ne yazacaksan yazını yazacaksın hayatım resmi daha sonra ekleyeceksin. Resmi hemen eklediğinde yazılacak alanda sıkıntılar çıkabiliyor yazacağın yeri bulamayabiliyorsun haberin olsun.

Geri