1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Mango Mini Elbise Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mini elbise modelleri mango mini elbise modelleri Mango tasarımlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Zuhair Murad, Penelope Cruz ve Monica Cruz gibi dünyaca meşhur insanlarla çalışan Mango, bu yaz da genç bayanlar tarafından seçilerek ” Fashion for the young, urban woman” yani genç, şehirli bayan için moda sloganının arkasını fazlasıyla dolduracak gibi görünüyor.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Mango Mini Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Mango Uzun Abiye Elbise Modelleri

2009 Mango Uzun Abiye Elbise Modelleri

günlük giyilebilecek elbise modelleri mango abiye elbiseler 2009 mango uzun abiye elbise modelleri uzun 2009 İspanyol asıllı markamız Mango bu yaz için çok güzel açık renkte elbise modelleri tasarlamış. Özellikle uzun abiye modelleri gerçekten harika, mezuniyet törenlerinde, balolarda, eğlence mekanlarında, düğünlerde nişanlarda giyilebilecek cinsten oldukça şık ve hoş renk kombinasyonlu bu...
  2. Mango 2010 Elbise Modelleri

Mango 2010 Elbise Modelleri

mango elbise modelleri mango katalog 2010 elbise modelleri 2010 katalog Dünyaca ünlü İspanyol markası Mango 2010 yılı elbise modellerini görücüye çıkardı...Türkiye'de çok fazla hayranı bulunan markanın elbiseleri çok beğenileceğe benziyor... Şimdi huzurlarınızda 2010 Mango elbise modelleri meleklerim :tik: Bunu çok beğendim :) Bu modelinde rengi çok hoşuma...
  3. 2011 mini elbise modelleri

2011 mini elbise modelleri

mini elbise modelleri fırfırlı elbise modelleri fırfırlı mini elbiseler 2011 2011 Özel yerlere davetli oldugunuz zaman uzun elbise modellerinden sıkıldınınzı melekler ozaman mini elbiselere nedersiniz sizcede çok güzel değillermi ??
  4. Mini Elbise Modelleri

Mini Elbise Modelleri

mini elbise modelleri 2011 Mini elbiseler, renk renk miniler, püfür püfür, cıvıl cıvıl, mini elbiseler sizler için melekler... mini severler için buldum seçtim.gerçekten hoş elbisler.
  5. Mango Yaz Sezonu Mini Etek Modelleri 2013

Mango Yaz Sezonu Mini Etek Modelleri 2013

Bu sayfa; Mango Yaz Sezonu Mini Etek Modelleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer mini etek giymeyi seviyorsanız yaz öncesi alışveriş için mutlaka Mango'ya uğrayın deriz. Çünkü gayet uygun fiyatlarla çeşit çeşit model model mini etekler Mango'da sizleri bekliyor olacak. Deriden, dantel süslemeli olanlara, peplum eteklere kadar pek çok materyalde ve modelde...

Sayfayı Paylaş