1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mani

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mani nedir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

mani konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar Manileri

Bilgisayar Manileri

Çarsambayi sel aldi Bir yar sevdim el aldi Keske sevmez olaydim Mail listem bos kaldi! Chatte baska güzelsin Mailde baska Aldirma söz olur diye Tak takistir Sür sürüstür Inadina gel, Gece vakti MIRC odasina Sira sira dikenler Beyaz gömlek dikenler Bakisindan bellidir Sabaha kadar chatenler Yüzümde çifte benler, Hayran oldu görenler Bilmem nasil vazgeçe, Senden virüs yiyenler. Bir soganin...
  2. burcunuzun manileri!!!

burcunuzun manileri!!!

Koç: Ben bilirim gerisi bos, istiyorsan pesimden kos. Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu felegin... Boga : Tek dilegim vardir Bolca para, zengin sofra... Çok bir ey mi istedigim, Güvencemdir bunlar benim... ikizler : Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kivrak, Sikintiya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem!... Yengeç : Tezcanliyim, duygusalim, Dokunsalar akar...
  3. mani.......

mani.......

İki Uçlu Duygulanım - MANİ- İki uçlu duygulanım bozukluğu ( bipolar afektif bozukluk,PMD,manik depresif bozukluk) ne demektir? Kişinin bazı dönemlerde çökkünlük (depresyon) dönemleri yaşaması ile birlikte ,kimi zamanlar da taşkınlık (mani) ya da bunun daha hafif bir sekli olan hipo mani dönemlerinin görülmesi ile seyreden bir psikiyatrik bozukluktur Mani nasıl bir durumdur? Kişinin her...
  4. Mani

Mani

Mani, depresyondan (bkz.) çok daha az görülmekle birlikte, ender rastlanan bir durum değildir. İlk nöbet çok kere adolesans döneminde olur ve hastalık ortalama otuz yaşlarında başlarsa da seyrek olarak orta veya hattâ daha ileri yaşlarda başladığı da görülebilir. İyileşme kadar nöbetlerin nüksetmesi olasılığı da hemen her zaman vardır ve hastaların çoğunluğu er veya geç depresyon durumları da...
  5. ***BuRCuNuZuN MaNiLeRi***

***BuRCuNuZuN MaNiLeRi***

Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş. Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin... Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra... Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim... İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem!... Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar akar yaşım, Annem, babam,...

Sayfayı Paylaş