Mankenlerin Güzellik Sırları Nelermiş Hep Birlikte Öğrenelim

T

TİTAN

Forum Okuru
Mankenlerin Güzellik Sırları Nelermiş Hep Birlikte Öğrenelim
mankenlerin güzellik sırları
güzellik sırları

Evet, onlar genetik açıdan bizlerden daha şanslı olabilirler ancak onların da bazı bakımlara ihtiyaçları var melekler :) Mankenlerden söz ediyoruz sizlere. Eskiler ne demiş ? ''Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ''. Tıpkı bu sözde olduğu gibi mankenler de kendilerine yeterli vakti ayırmasalar inanın sıradan insanlardan fizik olarak bir farkları kalmaz. Peki bu güzeller nelere dikkat ediyor? Mankenlerin güzellik sırları neler? Hepsinin cevabı aşağıda ki makalemizde.. :tik:

ece_sukan-10d.jpg

ECE SÜKAN

İçten dışarıya tertemiz, spor yapmış, nemlendiricilerimi sürmüş, sağlıklı yemek yemiş, iyi bir ruh haliyle ve iyi uyumuş olarak ışıldamak isterim. En önemli güzellik sırrım, yüzüme ve vücuduma bol nemlendirici sürmektir.

Güneşten korunun, her şeyden yiyin ama sağlıklı olanlarından ve çok olmamak şartıyla. Hiçbir şey yememe cezası vermeyin kendinize. Güzel bir cilt için elma yiyin, kola içmeyin.

EBRU ŞALLI

Bir çocuk annesi Ebru Şallı, günde iki saat mutlaka spor yapıyor. Ünlü manken mutlaka her gün 250 gram çiğ semizotu yiyor.

Makyajla asla uyumam, hatta evde vakit bile geçirmem. Temizlik benim için çok önemlidir. Cildimin her zaman taze ve temiz olmasını isterim.

Ayda bir kez cilt bakımı, vücut bakımı ve kese yaptırırım. Siz de muhakkak ayda bir kez hamama gidin ve kese yaptırın.

Günlük vücut ve yüz nemlendiricinizi ihmal etmeyin. Bunları kullandığınızda pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cildiniz olur.

AZRA AKIN

Cildimi doğru bir şekilde temizlemeye ve nemlendirmeye dikkat ediyorum. En önemli güzellik sırrım bu…

Sabah kahvaltılarını asla ihmal etmem. Ara öğünlerde meyve yerim ve bol bol su içerim. Kozmetiklerden önce sağlıklı beslenmenin önemine ve düzenli uykunun yararına inanıyorum.

Huzur ve mutluluk da kesinlikle insanı güzelleştiriyor.

selma_ergec-2f9.jpg

SELMA ERGEÇ

Her sabah soğuk duş alırım. Gerçekten çok işe yarıyor. Vücudun kan dolaşımını hızlandırıyor ve insanı gençleştiriyor.

Dudaklarımın güzelliği için her gün onlara bal sürerim. Nemlendirici kullanmayı da ihmal etmem.

Kendinizi sevin. Bu, krem sürmekten çok daha zordur ama daha çok işe yarar. Vücudunuzu dinleyin. Her şeyin güzelini ve tazesini keyifle yiyin.

Geri