Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

melisanur

Yeni Üye
Üye
Mantık evliliğimi aşk evliliğimi
mantık evliliği mi aşk evliliği mi mantık evliliğimi aşk
Ben şahsen aşk evliliği taraftarıyım her zamn için bu zamana kadar bu düşüncem hiç dğeişmedi değişeceğinide sanmıyorumAşk gibi güzel bi duyguyu yaşamak varken paralı biriyle evlenip yiyip içip güzel yerler görüp gezip yada ne bileyim maddi açından olabilecek herşey olupda içimde huzur olmadıkdan sonra ne yapayım ben parasını pulunu.Aşk kadar kutsal sevgi kadar güzel bi hissi yaşaamak varken ben şahsen asla istemem mantık evliliğini:clap2:alkışlarrr

su zamanda cogu kisi mantığıda askıda bir arada yasıyor gördüğüm kadarıyla.mantık yapıp paraya asık oluyorlar yaniiii böylelikle kocalarına asık olduklarını zannediyorlarrr :D:D benim dsüncem evlilikte maddi durumun iyi olmasını isteyen kisiler önce kendiler karıyer yapmalı ve kendine esit biriyle beraber olup aynı seviyesindeki kisiyle aile kurmalı.kendinden yüksek birisiyle mantık yaparsa zaten o evlilik uzun sürmez
düsüncem bunlar icimden gelerek söylüyorum askkkkk evliliği taraftarıyımmm cogu ksi gördüm parasız pulsuz evlenip beraber coksey basaranlar :)
asık oldugun kisiyle bunu yaparsan dahada anlamlı olmazmı??

Geri