1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri oldukça değişik ve ilgi çekici...Bana pek gelinlik gibi gelmedi bu modeller daha çok beyaz bir elbiseyi andırıyor :tik:

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    72
    Ödül Puanları:
    48
    çok sadece bi gelinlik için

Marchesa Bridal 2011 gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marchesa 2011 koleksiyonu

Marchesa 2011 koleksiyonu

marchesa türkiye 2011 YILI ABİYE MODASI NASIL DİYE MERAK EDİYORSANIZ Marchesa 'NIN KOLEKSİYONUNA GÖRE DÜZ VE CANLI RENKLER ÖN PLANDA OLACAĞA BENZİYOR DESENSİZ MODELLER TAM SADELİKTEN HOŞLANANLARA GÖRE BİRAZ DA CANLANDIRMAK İÇİN EKLENMİŞ OLAN FIRFIR DETAYLARDA GAYET UYUMLU İŞTE Marchesa 2011 KOLEKSİYONU ABİYELERİ...
  2. Marchesa 2011 Koleksiyonu

Marchesa 2011 Koleksiyonu

Marchesa bu seneki koleksiyonunda fırfırlı modellere daha çok yer vermiş.Straplez ve tek askı sevenler için bu kez fırfırlar ile süslenmiş bu tasarımlar , diz üstü ve yerlere kadar uzanan koleksiyonu ile gönüllerimizi feth ediyor.
  3. ısland bridal 2011 koleksiyonuna buyrun

ısland bridal 2011 koleksiyonuna buyrun

bridal 2011 2011 KOLEKSİYONLARI HEMEN HEMEN HER MARKANIN HAZIR EE İŞ 2011'DE GELİN OLACAK HANIMLARA KALDI. GELİNLİĞİM KABARIK YADA KAT KAT OLSUN DİYENLERDENSENİZ ISLAND BRİDAL'IN 2011 KOLEKSİYONUNA BİR GÖZ ATMALISINIZ DERİM GERÇEKTEN HARİKA MODELLER VAR.. SİZLERİ BU GÜZEL MODELLERLE BAŞBAŞA BIRAKIYORUM...
  4. Gelinlik Modelleri 2011

Gelinlik Modelleri 2011

Gelinlik Modelleri 2011, Gelinlik Modelleri, gelinlik 2011, Gelinlikler, Gelinlik, Evet Melishler.. Yazin dügünü olupta, hala Gelinlik Modeli aramakta olan Arkadaslar icin bir kac Model sectim - insaallah begenirsiniz ;) Model 1: Model 2: Model 3: Model 4: Model 5: Model 6: Model 7: Model 8: Model 9: Model 10: Model 11: Model 12: Model 13: Model 14: Model 15:...
  5. Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

Marchesa Gelinlik Modelleri 2012

2012 yılında evlenecek iseniz kızlar sizler için daha önceden bu markayı dünyaca ünlü bütün kadınların kullandığından bahsetmiştim ve bir konu açarak, Marchesa Giyen Ünlü Kadınlar başlığında bu modelleri tek tek sizlere sunmuştum. Sadece gelinliklerle değil, tüm giysi modelleri ile dünyaca tanınan marka Marchesa.. Şimdi sizlere bu markanın gelinlik modellerini veriyorum. Marchesa Gelinlik...

Sayfayı Paylaş