Marilyn Monroe Makyajı

ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Marilyn Monroe Makyajı
marilyn monroe makyajı
makyaj, teknikleri, stili, yapılışı nasıl oluyor, Marilyn Monroe makyaj yapılışını buradan bulabilirsiniz

Makyaj yapan melişler bakın size ne buldum:)
Zamanının en bakımlı ve güzel hanımlarından biri ve makyaj stili :)


Marilyn Monroe makyajı yeniden moda olmaya baladı hanımlar biraz tüyo veriyorum :)
50’lerin en güzel kadınlarından olan Marilyn Monroe, sahip olduğu kıvrımlı vücuduyla erkeklerin başını döndüren, eşine az rastlanır kadınlardandı.
Bunun ilk adımını da kahve tonlarındaki saçlarını platin sarısına boyayarak attı. Asla vazgeçmediği kırmızı ruju ve yüksek topuklu ayakkabılarıyla “dünyanın en aranılan güzel kadını” unvanını almayı hak etti. Benzer bir yaklaşımla işte size güzellik önerileri…
• Kaşlarda mükemmel görünümü yakalamak için kaşlarınızın üzerine renkli bir pudra uygulayın. Kaş kalemi kullanarak da kaşlarınıza görsel bir dolgunluk kazandırabilirsiniz.
• Aydınlık bakışlar için göz kapaklarınızda ışıltılı beyaz far tercih edin, uygulamaya kirpik diplerinden kalın bir çizgi oluşturarak başlayabilirsiniz.
• Siyah eyeliner’ı süpürme hareketiyle, her bir gözün dış köşesinden yukarıya doğru sürün. (Bu, gözlere uykudan yeni uyanmış etkisi verecektir.)
• Marilyn Monroe’nun göz makyajını uygulamadaki en büyük sırsa, takma kirpikler olacaktır.
• Efsane yıldızın en belirgin özelliği olan beni, dudağın hemen üstünde, siyah bir göz kalemiyle oluşturduğunuz minik bir noktayla elde edebilirsiniz. Sonrasında da transparan pudrayla “beninizi” sabitlemeyi ihmal etmeyin.

Tabi Ben sevmiyorsanız o sizin bileceğiniz iş siz öylede güzelsiniz. Çünkü siz kadınsınız.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst