Marilyn Monroe ve hayata dair sözleri..

Young bride

Banned
Marilyn Monroe ve hayata dair sözleri..
marilyn monroe sözleri marilyn monroe sozleri hayata dair sözleri hayata dair sözler 2011 ingilizce
yi biriyim, ama melek değilim. Günaha girdiğim olur, ama şeytan değilim. Ben yalnızca bu koskoca dünyada sevecek birilerini arayan küçük bir kızım.
Erdemli bir kız öpüşür ama aşık olmaz, dinler ama inanmaz ve terk edilmeden önce terk eder…Bu makyajın altında ve gülümsemenin ardında sadece dünyayı arzulayan bir kadınım.Bir erkeğin dünyasında yaşamaya aldırmam, yeter ki orada da bir kadın olarak bulunabileyim.
Kimseyi kandırmadım. Ama insanların kendilerini kandırmalarına izin verdim. Hiç biri benim kim ya da ne olduğumla ilgilenmedi. Bunun yerine benim için bir karakter yaratmayı tercih ettiler. Onlarla elbette tartışmayacaktım. Çünkü nasılsa olmadığım birine aşıklardı.Erkeklerle eşit olmak isteyen kadınlar tutkularını kaybetmiş olanlardır.Eğer aptal bir kadını oynamam ve aptalca sorular sormam gerekirse, akıllı bir kızmışım gibi davranmaya başlamam yeterli olurKesinlikle bir kadınım ve kadın olmak beni çok eğlendiriyor.
Elbette benim de duygularım var. Ben de bir insanım. Tek istediğim sadece ben olduğum ve yeteneklerim için sevilmek.
Mağdurlar toplumunda yaşıyoruz. Bu öyle bir toplum ki, insanlar ayakları üzerinde durarak ya da direnerek değil, kurban edilerek rahata eriyorlar.

Tek başına mutsuz olmak, biriyle mutsuz olmaktan iyidir
İhtiyarlamadan önce yaşamak zorundayız. Çünkü pişmanlık duymak en az korkmak kadar aptalca…

Geri