Marmaris'te Hangi Aktiviteler Yapılabilir ?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Marmaris'te Hangi Aktiviteler Yapılabilir ?
Bu konu; Marmaris'te Hangi Aktiviteler Yapılabilir hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, Marmaris yurdumuzun her sene yaz aylarında yerli ve yabancı pek çok turist ağırladığı mükemmel mekanlardan biridir. Bu cennetten köşeyi ziyaret bu yılki tatil planlarınızda varsa ve aktivitelerden de hoşlanıyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız Marmaris'e gidildiğinde yapılacak aktivitelerle ilgili makale ilginizi çekecektir..


Marmaris muhteşem denizi, koyları ve plajları, lüks otel ve resortları, restoranları, gece kulüpleri ve alışveriş imkanları ile ziyaretçileri unutulmayacak bir tatil imkanı sunmakta.

Marmaris'te yapılabilecek çok sayıda aktivite mevcut. Çevreye yapılacak gezi turları, mavi yolculuk turları, günübirlik tekne turları, jeep safari turları, deniz ve plaj keyfi, tarihi yerlere yapılacak geziler, alışveriş ve eğlence hayatı ile Marmaris Türkiye'nin önemli tatil merkezi konumunda.

Marmaris otelleri özellikle yaz aylarında 400.000'i aşkın yabancı turisti ağırlamakta.

Bu özellikleriyle beraber Marmaris, Ege ve Akdeniz'in turizm cenneti olarak da adlandırılabilir.

Marmaris'te ve çevresinde çok sayıda koy ve plaj bulunmakta. Çevre koylara ve Dalyan'a düzenlenen günübirlik tekne turları revaçta. Marmaris, dünya çapında kalite ve konfora sahip lüks otel ve resortları, restoranları, gece hayatı ve alışveriş imkanlarıyla her bütçeye uygun bir tatil imkanı sunmakta. Sahil kenarında bulunan yüzlerce restoran, disko ve cafeler gelen ziyaretçileri cezbetmekte. Marmaris'in gezilecek yerleri de oldukça fazla. Sekiz kilometre mesafedeki İçmeler bölgesi en popüler olanı. Konaklama imkanları yüksek seviyede ve özellikle yabancı turistlerin en çok tercih ettiği konaklama ve plaj bölgesi. İçmeler ile birlikte Turunç da ikinci planda tercih edilen yerlerden.

Marmaris gece hayatı da muhteşem. Diğer tatil beldelerine nazaran daha hareketli ve aktivitesi bol yüzlerce bar ve disko bulunmakta. Marmaris Barlar Sokağı genelde tercih edilen lokasyonlardan. Marmaris'te gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar sürmekte.

Marmaris'te alışveriş imkanları da çok çeşitli. Birbirinden güzel çok sayıda alışveriş merkezleri tüm Marmaris'e yayılmış durumda. Büyük Çarşı ve Netsel Marina ise hem alışveriş hem de aktiviteler için çok ideal ve gitmeye değer. Marmaris, balıyla meşhur. Bununla beraber büyük bir turizm kenti olmasından dolayı çok sayıda mücevher, deri, kilim, halı, giyim ve hediyelik eşya dükkanı bulmak mümkün
 
Üst