Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar
deri örtüler runner masa örtüsü deri sehpa örtüleri ranır modelleri ranır modelleri
Masa Örtüsü aksesuarları şık bir masanın vazgeçilmezleridir. Aşağıdaki şekilde sıralanırlar.

• Masa Kapağı: Masa Kenarında 33 santim sarkan Masa Örtüsünün üstüne genelde 15 santim sarkıtılarak zıt bir renk kullanılarak konulur. Evler için gerekli olmayıp restaurantlar için vazgeçilmezdirler.
  • Runner: Masa Kapağının yerine kullanılabilir. Pek fazla fonksiyonel olmayıp daha çok şıklık ve mekanın konseptine uygunluk açısından tercih edilirler. 40 ve 50 santim genişlikte uygulanırlar. Uçları üçgen veya düz bir şekilde bitirilir. Dezavantajları masaya dökülen yemeklerin hem masa örtüsüne hemde runner'a bulaşması neticesinde iki tane yıkama işi çıkarmalarıdır. Kumaşın dışında suni deri modellerde kullanılabilir.
  • Peçete: Masanın vazgeçilmez süsüdür. Değişik katlama şekilleri ile ortamınıza has bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ağız kurulama için tercih edilmeyip genelde dizlere serilerek dökülen yemeklerden giysileri korumak için kullanılırlar

Cevap: Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar

çok sevdğim aksesuardı fakat masalar artık değişip modern olunca hoş olmuyo pek kullanımı amerikan servislerine kaldık kısacası

Geri