Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Maskülen modası 2010

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

maskülen ayakkabı Modayı takip edenler bilir maskülen modasını ama bilmeyenlerimiz için ben açıklayayım.
    Maskülen modası;erkek kıyafetlerinin kadınsılaştırılmış halidir.Yani bir erkek elbisesini bir kadına yakışacak hale gelmesidir.

Kadınların bazıları erkeksi görünmeyi çok sever.Tarzlarıda genelde pantolon, gömlek,ceket vs...olur.Eğer sizde ''bende o tarzı çok seviyorum'' diyorsanız o halde buyrun diyorum ve maskülen giyimin yeni trendlerini sizlere sunuyorum:)

Çok şıklar değil mi??

Benim tarzım değil ama çok cool oldukları kesin.Eğer bir tarzınız yoksa size bu tarzı önerebilirim.Gerçektende çok şık ve asil.Karizmatik bayanlara önerilir:)

2. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hepside süper canım:)

Maskülen modası 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kaş Modası

2010 Kaş Modası

kaş nasıl gürleşir kaş modelleri çıkması için ne yapmalı modelleri 2010 2010 şekilleri Her yıl, her şey de olduğu gibi, kaş'larda da moda değişiyor. Sevgili Melek'ler, 2010 yılın da kaş modelleri şimdikinin tam aksi olacak. Yüz'e olduğundan daha çok yumuşaklık ve sevecenlik katacak ve yaşımızdan daha da küçük gösterecek. Nasıl mı? Eee beni takip ederseniz öğrenirsiniz kızlar:):) Kaşınızı kime...
  2. Kış modası 2010

Kış modası 2010

koton blazer ceket payetli bluzlar koton çizme kadife çizmeler çizme 2010 Evet havalar hızla soğumaya devam ediyor arkadaşlar kış iyice kendini hissettirmeye başladı son zamanlarda Çoğu yerde uzun kollular giyilmeye bile başladı .Eğer modayı takip eden ve geride kalmamalıyım diyenlerdenseniz eğer şimdi sizlere 2010 kışının en hit olacak parçalarını tanıtmak istiyorum. Öncelikle ilk göze...
  3. 2010 gotik modası

2010 gotik modası

Dünyayı kasıp kavuran gotik tarzı moda tasarımcılarınada ilham oldu ünlü moda tasarımcısı Samuel Cirnansck 2010 yılı gotik modası için tasarlamış olduğu kıyafetleri defileyle gotikseverlere tanıttı şimdi size haberin devamını ve defileyle ilgili bilgileri veriyorum Brezilya'da gerçekleştirilen Sao Paolo Moda Haftası'nda moda tasarımcısı Samuel Cirnansck, 2010 modasına farklılık getirebilen...
  4. 2010 ilkbahar modası

2010 ilkbahar modası

2010 İlkbahar Modası Biz, 2010 kış modasını yeni yaşamaya başlamış olsak da moda tasarımcıları ilkbahar koleksiyonlarını hazırladılar bile! Bahar havasını hissetmek, yeni sezona dair ipuçları edinmek isteyenler için 2010 ilkbahar modası MSN Kadın’da! 2010 İlkbahar Modası Elbise, etek, ayakkabı ve aksesuarların üzerindeki çiçekleri; baharın enerjisini yansıtırken romantik bir görünüm...
  5. Meleklere 2010 modası

Meleklere 2010 modası

Bu çantadan kuzenimde de var hem kullanışlı hem de rahat.......

Sayfayı Paylaş