Masmavi lens takmak istiyorum esmer tenliyim yakışır mı bana?

• Konbuyu başlatan Selinay9
  • Başlangıç tarihi
S

Selinay9

Forum Okuru
Masmavi lens takmak istiyorum esmer tenliyim yakışır mı bana?

Masmavi melek kadınlar kulübü masmavi lens kullananlar forum'da.​

Kızlar ben hep gözlerimin mavi ya da yeşil olmasını istemiştim özellikle mavi göz çok güzel ben de esmer ten miyim sizce masmavi lens bana yakışır mı bunun kullanımı ya da enfeksiyon kapma riski falan var mı kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi? Masmavi lens almak istiyorum bunların renk tonu falan var mı numarası nereden bakabilirim?

Merhabalar
Eğer mavi göz çok seviyorsanız esmer tene sahipseniz bence mavi göz yakışabilir size. Bazı lenslerde çok yapay doğaldan uzak bir görünüm bulunmaktadır onun için alacağınız marka önemlidir bu konuda solotica markasını çok önermişler internette isterseniz bu markanın lenslerinr bakabilirsiniz. Dilerseniz gözlükçülerdende sorabilirsiniz hangi lensin size yakışacağını ya da daha doğal bir mavi duruş sağlayacağını. Dediğim gibi çok yapmacık durursa görüntüsü çok iyi durmayabilir onun için doğala yakın olan ürünü tercih etmenizde fayda var. Yine masmavi bir lens istiyorsanız safir mavisini öneririm ve haresiz olanını almanızı öneririm daha doğal durduğu söyleniyor.

Lensi ilk kez kullanacaksanız aşağıdaki yazıyı mutlaka inceleyiniz derim. "Lens kullananlar buraya" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri