Mastürbasyon kızlık zarıma zarar verir mi ?

M

melekler123

Forum Okuru
Mastürbasyon kızlık zarıma zarar verir mi ?
Merhaba ben 22 yaşında bakire bir bayanım,daha önce hiç ilişki yaşamadım fakat ergenliğimden beri giyinikken sürtünme ile ya da çıplak şekilde el ile kendimi tatmin ediyorum.Son 5-6 aydır orgazmdan yarım saat,1-2 saat sonra gelen akıntı içinde kan oluyor ya da akıntı hafif kanlı lekenme şeklinde oluyor.Her seferinde aynı sıkıntıyı yaşamıyorum bazen oluyor ama ister istemez zarar mı verdim diye endişe duydum.İçeriye kesinlikle birşey sokmadım bu zamana kadar,parmak ile klitoris ve deliğin olduğu alt kısmı ileri geri okşayarak yapıyorum.Ayna ile baktığımda deliği görebiliyorum işaret parmağı başı kadar ufak bir delik yusyuvarlak diyemem ama anüler hymen yapısına benziyor sanki.Sizce anlattığım şekillerde yapmış olduğum mastürbasyon sonucu kızlık zarına bir zarar vermiş olabilir miyim,kanlı akıntı bu yüzden mi geldi? Zarar vermiş olsam çentik vs oluşmuş olsa bile ilk ilişkide kanama olur mu? Yapısını bilmediğim için içine birşey sokmadığım halde bu kadar kolay mı bütünlüğü bozulur emin olamadım,bilgisi olan ya da böyle birşey yaşayan biri yanıtlayabilirse çok sevinirim

Selamlar hayatım. Kızlık zarına asla zarar geldiğini düşünmüyorum. Zaten yazdıklarından içe doğru parmaklarını ya da bir madde sokmadığını ifade ediyorsun. Tam orgazm zamanında yaşadığın sarsıntı ile biraz ilgili bölgeye haşin davrandın ve muhtemelen tırnağınla da biraz çizdin sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bu şekilde kızlık zarına zarar veremezsin. İlk ilikşide kanama tabiki yaşarsın bu kadar kolay bozulmaz hayatım aklından çıkart bunları lütfen geçmiş olsun.

Selamlar hayatım. Kızlık zarına asla zarar geldiğini düşünmüyorum. Zaten yazdıklarından içe doğru parmaklarını ya da bir madde sokmadığını ifade ediyorsun. Tam orgazm zamanında yaşadığın sarsıntı ile biraz ilgili bölgeye haşin davrandın ve muhtemelen tırnağınla da biraz çizdin sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bu şekilde kızlık zarına zarar veremezsin. İlk ilikşide kanama tabiki yaşarsın bu kadar kolay bozulmaz hayatım aklından çıkart bunları lütfen geçmiş olsun.
Ya çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz çok kafama takmışım bugün. Dışardaki bir sıyrıktan vs gelmediğime eminim ama, akıntı gelince deliğe bakınca gördüm çünkü içerden geldi.İster istemez panik olmuştum zara bir zarar verdim diye

Hayır hayatım sıyrıktan kan kesinlikle gelir. Sen baktığında bir şey göremezsin ama kalkar yürürsün sağda solda işin olur o sıyrıktan dünya gelir farkedemezsin sen içten geldi zannedersin :) Rahat ol öyle basit şekilde birşey sokmadıktan sonra yırtılmaz kızlık zarı

Geri