Matcha çayı kullananlar sizler ne durumdasınız şikayetler var mı?

• Konbuyu başlatan matchapişmanlıktır
  • Başlangıç tarihi
M

matchapişmanlıktır

Forum Okuru
Matcha çayı kullananlar sizler ne durumdasınız şikayetler var mı?

Matcha çayı kullananlar şikayet melek kadınlar kulubü matcha çayı kullanıcı şikayetleri forum'da.​

Arkadaşlar bu matcha çayı zayıflatıyor diye netten aldım kendi sitesinden ama sanırım yan etki yaptı aşırı şekilde ishal ve karın ağrısı şikayetlerim oldu. Matcha çayı kullananların şikayetlerini de sonradan gördüm keşke almadan önce iyice araştırsaymışım. Nasıl iade edeceğimi de bilmiyorum. Kullanmadım hemen bıraktım zaten Allahtan öldürmedi. Yani şuan da hayatta da olmayabilirdim. Aman diyeyim siz siz olun internetten zayıflama çayı filan almayın özellikle diyetisyene sormadan. Başka nasıl zayıflayabilirim düşünmeden önce canım sağlığım daha önemli odu benim için.

Merhaba
Arkadaşım bu zayıflama çaylarının zayıflama mantığını zaten anlamadım ben. Zayıflatıyor o anlık ama sonrası kesinlikle kalıcı olduğunu düşünmüyorum ben bu çayları. Çayları kullanmadan önce özellikle sizin herhangi bir hastalığınız var mı doktor kontrolünden geçmelisiniz. Diyetisyenler neden var? Çünkü gidiyorsunuz size özel kişisel beslenme ve diyet programı hazırlanıyor. Kafanıza göre her şeyi kullanabilirsiniz serbestsiniz ama bu çaylar mantıklı gelmiyor maalesef bana ki çok şikayet de var bu konuda belirteyim. Hassas bir bünyeye sahipseniz herhangi yan etkilere de maruz kalabilirsiniz bu zayıflama çayları ile alakalı onun için dikkat.

''Matcha çayı yan etkileri''​

• İshal
  • Kalp çarpıntısı
  • Karın ağrısı
  • Kabızlık
  • Reflü
  • Cilt döküntüsü
  • Demir eksikliği
Mutlaka bu konu ile ilgilenenlerin şu yazıyı da okumalarını rica ediyorum. ''Zayıflama çaylarını içerken iyi düşünün'' yazımızı mutlaka bir inceleyin.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri