1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Matthew Fox "Lost" (Jack Shepard)

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Matthew Fox "Lost" (Jack Shepard) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lost

Lost

aranızda lostu seyreden varmı kı seyretmeyen varsa tavsıye edıyorum bole bı dızı olmaz harıka basından kalkamazsınızzz tavsıye ederım amerıkada bı cılgınlık halıne gelmış herkes 4. sezonu beklıyooo ve ınanın tavsıye ederım bole bı dızı seyretmemışsınızdır ıcerıgıde cok gusel:party::party:
  2. lost dublörleri

lost dublörleri

lost dublörleri
  3. lost..yakışıklı jack

lost..yakışıklı jack

lost jack lost jack biyografi gerçek adı kimdir
  4. Jack Russell Terrier Cinsi

Jack Russell Terrier Cinsi

jack russell terrier bakımı terrier cinsleri jack russell özellikleri fiyatları özellikleri Jack Russell Terrier Temel Özellikleri FoxTerrier'e (tilki terrieri) benzer. Cesur, şen, fedakar ve itaatkar birköpektir. Jack Russell Terrier yeterli egzersiz imkanı sağlandığındaapartman hayatına da uyum sağlar. Ev içinde oldukça hareketlidir. 19. Yüzyıl'da yaşadığı şöhret döneminden ve Parson...
  5. 'Jack! Beni duyuyor musun Jack?'

'Jack! Beni duyuyor musun Jack?'

Birgün Jack adında bir adam dik bir yamacın kenarından yürüyordu. Farketmeden kenara çok yaklaştığı bir sırada ayağı kaydı ve aşağı yuvarlanmaya başladı. Düşerken kayaların arasından sarkmış bir dalı yakalayıverdi. Korkmuş bir şekilde aşağı baktı, uçurum nerden baksan 1000 mt. derinliğinde vardı. O dalda sonsuza dek asılı duramazdı, yukarı çıkma şansı ise hiç yoktu. Ve Jack yoldan geçen biri...

Sayfayı Paylaş