1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Mavi Balyajlı Saç Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Saç modasın da yeni bir çığır açan ve farkındalık arayan bayanların yeni gözdesi haline gelen renkli balyaj modelleri 2016 saç trendleri arasın da yerini alarak farklı renkler ile bayanların beğenisini kazanıyor. Sizler için bu yazım da araların da ünlü bayanların da tercih ettiği mavi balyaj modellerinden seçtiğim örnek görselleri paylaşıyorum.
    Genellikle saç uçlarına uygulanan mavi balyaj modellerini farklı şekillerle de tercih edebilirsiniz.
    Özellikle siyah ve sarı saç rengin de çok şık duran mavi balyaj saçlar tüm dikkatleri üzerinize çekecek kadar farklı bir saç modeli olduğunu söyleyebilirim.
    Yeni yıla farklı bir imaj ile girmek isteyen marjinal bayanlar için mavi balyaj uygulanan saç modellerini paylaşıyorum.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Mavi Balyajlı Saç Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yapılışıyla mavi atkı modeli..

yapılışıyla mavi atkı modeli..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Düğmeli mavi renk bolero modeli

Düğmeli mavi renk bolero modeli

düğmeli bolero Yapilisi: sis no:8 32 ilmek baslanir 4 sira harosa örülür 5 inci sirada 4 ilmek haroso örülür ve ardindan 24 ilmek sarhos yolu sasirdi örnegi uygulanir söyleki bir dola iki ilmegi bir örerek kes bir dola bir kes bir dola bir kes her iki yüzündede örnek bu sekilde uygulanir farkli hic birsey yok 24ilmek bu örnek uygulanir. öbür uc dada yine 4 ilmek harosa örülür ve sira...
  3. mavi saçlı kız !!!!!

mavi saçlı kız !!!!!

sarı saclı emolar mavi saçlı kız romanı mavi saçlı emolar kız oku kızın romanı oku hatunlar '!!!!! mavi saçlı kız adlı romanı herkeze tavsiye ediyorum.. en son okudugunm kıtaplardan bırısı ve gercek yasanmıs hayat hıkayesi anlatılıyor. kan kanserı olan bır genc kzıın gunlugunden kıtap halıne getırılmıstırr . hayatın ne kadar acımasız oldugunu ve gercelerını anlatıyor. . . . . . .!
  4. Kırmızı balyajlı saç modelleri

Kırmızı balyajlı saç modelleri

siyah saça kızıl balyaj kızıl balyajlı saç modelleri kırmızı balyajlı saç modelleri balyaj kırmızı Özellikle siyah saçlara kırmızı balyajı ben şahsen çok yakıştırırım,Kırmızının tonunu ve balyajı ustaca yapan kuaförünüz sayesinde gerçekten çok şık havalı ve marjinal saçlara sahip olabilirsiniz
  5. Mavi elbise modelleri

Mavi elbise modelleri

abiye modelleri mavi abiye modelleri elbise modelleri mavi elbise modelleri burada.mavi rengin hep huzuru, mutluluğu yansıttığı söylenir.Gök yüzünün sakinliği, denizin durgunluğu mavi rengin hangi tonu olursa olsun hep rahatlatıcı özelliği vardır.Giysilerde olduğu kadar ev dekorasyonunda da mavi rengin ayrı bir yeri vardır.Özel günlerde dikkat çeken kırmızı abiye modelleri yerine zarif maviyi...

Sayfayı Paylaş