1. Ayşegül AYRANCI

  Ayşegül AYRANCI Super Moderator

  Kayıt:
  19 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.914
  Beğenilen Mesajlar:
  211
  Ödül Puanları:
  63

  Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler

  Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

  Mavi beyaz renklerinden faydalanarak elde edeceğiniz huzur verici oda görünümlerine davetiye çıkarmaya hazır mısınız? Birçok mavi beyaz dekor unsuru ve mobilya modeli tercihi ile odalarınızda oldukça etkili ve pozitif etki oluşturabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Mavinin ferahı ile beyazın safı birleştiği zaman ortaya çıkaracak olan etkiyi görmek için acele edenlerdenseniz aşağıdaki galerimde yer alan birçok örneği göz önünde tutarak seçimde bulunabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>


  Mavi beyaz mutfaklarda iş yaparken ki iç huzurunuzu hissetmek için üstteki tarz bir dekoratifliğe evinizde yer açma tercihinde bulunabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>


  Mavi ya da lacivert rengin içinizdeki fırtınaları dindirdiği inancındaysanız altlı üstlü ekledüğüm dekoratif görünümler bayılacağınız oda görünümlerine yer açabilecektir.  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>  Yemek odası takımı ya da salon takımı tercihinde bulunurken lacivert rengi tercih etme düşüncesindeyseniz alt ve üst resme iyice göz atın. Ya da duvarlarınızda mavi ya da lacivert renk seçerek içinizdeki negatif etkileri yok edebilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>


  Kimi zamanda mavi beyaz dekorasyonda üstteki gibi farklı renklerle bir arada durabilecek dekoratif görünümlere yer açabilirsiniz.


   
Mavi beyaz dekorasyon önerileri ile ferah evler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Beyaz Ev Dekorasyonu

  Beyaz Ev Dekorasyonu

  Beyaz Ev Dekorasyonu önerilerine ihtiyacım var kızlar evimi bembeyaz istiyorum ama dekorasyonda kararsızım :S
 2. Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

  Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

  Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum sizden ben bu yıl evleniyorum ve evim bembeyaz olsun istiyorum, lütfen bana Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler verin ki bende ona göre evimi dizayn edeyim.
 3. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

  Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

  Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
 4. Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

  Kırmızı Beyaz Ev Dekorasyon Önerileri

  Kırmızı Beyaz Genç Odaları Kırmızı Beyaz Yatak Odaları Kırmızı Beyaz Mutfaklar Kırmızı rengin aşk ve tutkunun rengi olduğunu herkes bilir. Kırmızının tutkusu ile aşkın masumiyeti ile ifade edilen beyaz kombinasyonu ile oluşturulmuş kaliteli oda dekorasyonlarını evlerinizde görmek istemez misini? Evlerinizde dekorasyonda bu renklerden yararlanırken hem saflığı hem de enerjikliği aynı anda...
 5. Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

  Marin stili ev dekorasyonundan kesitler

  Denize ait unsurların bir araya gelerek oluşturdukları Marin stili ev dekorasyonu önerileri arasında bulunan mavi renkli ev dekorasyonları en beğenilen öneriler arasındadır. Denize ait unsurların bir araya geldiği aksesuarlar bu ev dekorasyonunda en çok dikkat çekici unsurlardandır. Aynı zamanda mavi rengin tonlarının odalarda hakim olduğu görünümler marin stilinin beklenilen yansımasıdır. Siz...

Sayfayı Paylaş