Mavi Yolculuk Turları Düzenleyen Firmaların Listesi

T

TİTAN

Forum Okuru
Mavi Yolculuk Turları Düzenleyen Firmaların Listesi
mavi yolculuk, tur firmaları, nelerdir, listesi, iletişim bilgileri, ile ilgili bilgiler burada meleklerKim istemez melekler, şöyle binse bir tekneye ,açılsa egenin akdenizin serin sularına insan...Bir tarafında yemyeşil tabiat, bir tarafında uçsuz bucaksız masmavi tertemiz sular...O halde bu yaz bir değişiklik yapıp mavi yolculuğa çıkın.Bizden de size bir kolaylık,işte mavi yolculuk turları düzenleyen firmaların iletişim bilgileri..İyi tatiller :tik:Albatros Yatching
Firmamız, çeşitli standart ve kategorilerde kendisine ait ve sözleşmeli tekneleri ile Özel Yat Charter ve Garantili Deparlı Kabin Charter programları, rent a car, Quadbike gibi,turizm hizmetleri sunmaktadır. Fethiye Yat Limanındaki ofisimiz, yıl boyu kesintisiz olarak çalışmaktadır.
Fevzi Çakmak Cd. No: 11 Yat Limanı Fethiye / Muğla
(0252) 612 22 44

Gündüz Yatching
Bodrum'da faaliyet gösteren acentenin sitesinde, mavi yolculuk, mavi tur rotaları, yat bilgileri, fiyatlar hakkında bilgilerin yanısıra detaylı haritalı rota bilgilerinide ulaşabilirsiniz.
Alim Bey Cd. N:2 48400 Bodrum / Muğla
(0252) 316 15 51

Barbaros Yatching
Özel yat kiralma, bareboat kiralama, mavi turlar, Ege ve Akdeniz mavi tur, garanti deparlı kabin turları.
Neyzen tevfik cad.no:92 Bodrum / Muğla
(0252) 316 39 19

Tum Tur
1980'den beri Bodrum-Antalya arasında mavi tur organizasyonu yapabilen,70 yat kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük mavi yolculuk acentasıdır.bünyesindeki tersanesi ile her türlü yat yapımı, yat bakımı ve ikinci el yat satışı yapmaktadır.
Yat limanı 117 Marmaris / Muğla
(0252) 412 47 14

Oziyacht
Mavi yolculuk, gün batımının en güzelini yaşamaktır. Yeşille mavinin binlerce tonunun kaynaştığı doğal bir ortamda, sürükleyici bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Şehrin kalabalığından kurtulup, denizle buluşma vakti geldi.
Menekse Çıkmazı no 6 Bodrum / Muğla
(0506) 4707000

Karaarslan Yatçılık
Mavi yolculuk turlarında en uygun özel gulet kiralama ve kabin kiralama fiyatlarıyla, standart klimalı ve lüx guletlerimizde Akdeniz Ege ve Yunan adaları turları.
İskele mah Vatan cad no:10 48900 Datça / Muğla
(0252) 712 43 17

Dreamland Yatching
Özel yat kiralma, bareboat kiralama, mavi turlar, Ege ve Akdeniz mavi tur, garanti deparlı mavi turlar alanında hizmet vermekteyiz.
Neyzen Tevfik Caddesi Firkateyn Sokak 46 Bodrum / Muğla
(0252) 313 07 72

Barinia Yatçılık
Firmamız Marmaris'te motoryat teknemizle 2 yıldır hizmet vermektedir.Genel olarak teknemizle her bölgeye gidebilecek tekniğe ve tecrübeye sahibiz. Önemli olan turun uzunluğu ve gezi zamanın birbirine uyuşmasıdır. Aşağıda mümkün olabilen ve müşterilerimizin çoğunlukta kullandığı tur ve tur programlarını sizlere sunuyoruz.
Marmaris / Muğla
(0535) 722 41 86

Deep Nature
Yurtiçi ve yurtdışı turların yanısıra bayram turları, kültür turları ve diğer özel turlar düzenleyen Deep Nature mavi yolculuk turları çerçevesinde Fethiye Marmaris mavi yolculuk, Fethiye Kaş Kekova mavi yolculuk ve Bodrum kalkışlı mavi turlar düzenlemektedir.
İstiklal Cd. Erol Dernek Sok. No:9 Atlas Ap K:4 D:12 Beyoğlu / İstanbul
(0212) 243 68 85

4U Yatçılık
Bodrum, Marmaris, Göcek ve Kaş ofisleriyle yolcu kapasiteleri 4 ile 20 arasında değişen gulet kiralama, motor yat ve mega yat kiralama ile yelkenli tekne kiralama hizmetleri veren firma kiralama taleplerini online olarak almaktadır.İsterseniz firma aracılığıyla teknenizi kiraya verebilirsiniz.Mavi yolculuk için erken rezervasyon indirimleri ile ilgili bilgileri siteden öğrenebilirsiniz.
Fenerbahçe Mah. Sarılale Sok. No: 11/9 Kalamış Kadıköy / İstanbul
(0216) 336 84 84

Anima Yatching
Mavi yolculuk alanında 22 yıldır faaliyet gösteren Anima Yatching Türkiye sahilleri ve Yunan adaları için düzenlediği mavi tur seçenekleri ile hizmet vermekte. Bodrum merkezli mavi tur firması aynı zamanda gulet inşaası da gerçekleştirmekte.
Bodrum / Muğla
(0252) 363 91 81

Mng Turizm
Yurtiçi ve yurtdışı tur ve otel rezervasyon hizmetlerini bulabileceğiniz Mng turizm web sitesinden Amtalya Kekova antalya rotalı mavi tur, Bodrum Gökova mavi yolculuk, Marmaris Datça mavi yolculuk ve Marmaris Fethiye mavi yolculuk turları için rezervasyon yaptırabilirsiniz.Mavi yolculuk turları tam pansiyon olarak verilmekte.
Cumhuriyet Caddesi N:145 / İstanbul
444 20 00

Master Tatil
Pisidye Turizm'in web sitesinde Antalya mavi yolculuk turları ile Muğla mavi yolculuk turları bulabilirsiniz.En popüler turlar arasında Bodrum Gökova mavi yolculuk, Marmaris Fethiye mavi yolculuk turları, Antalya Kekova turları bulunuyor.Mavi turlar 4 geceden 7 gece konaklamaya kadar değişiklik gösteriyor.
Bağdat Cad. İskele Yolu Sok. No:17/102 Kadıköy / İstanbul
(0216) 363 84 84

Gezi Net
Marmaris, Ekincik, Ağalimanı, Batık Hamam, Kızılada, Fethiye, Göcek Adası, Yassıca, Sarsala, Ağalimanı, Kadırga, Cennet Adası'nın ziyaret edildiği mavi tur 7 gece 8 gün konaklamalı olarak Marmaris'te başlayıp tekrar MArmaris'te sona ermektedir ve tam pasnyion olarak düzenlenmektedir.Mavi tur rotası ve diğer bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.
İnönü C. Opera Palas A. N:55 K:6 Gümuşsuyu Taksim / İstanbul
(0216) 444 43 94

Olympos Yatching
Kaş mavi tur, Alympos Fethiye mavi yolculuk turları, Marmaris çıkışlı mavi turları bulabileceğiniz sitede ayrıca Bodrum'dan mavi yolculuk turları bulabilirsiniz. Site üzerinden mavi turlar hakkında detaylı bilgileri ve online rezervasyon olanağı mevcut.
Türkmen Pansiyon Girişi Yazır Köyü Olimpos / Antalya
(0242) 892 11 45

Yatch Doğan
Bodrum, Fethiye, Marmaris mavi tur rezervasyonları için bizi arayabilirsiniz. Bodrum merkezli firmamız 5 klimalı kabini bulunan, 20 metre uzunluğunda 10 yolcu kapasiteli, kabinlerinde duş ve tuvalet bulunan tekne ile mavi turlar düzenlemektedir.Borum çıkışlı mavi turlar arasında Bodrum Gökova mavi tur, Bodrum Hisarönü Marmaris turları ve Marmaris Fethiye mavi yolculuk turları bulunmaktadır.
Bodrum Limanı Bodrum / Muğla
(0252) 367 11 90
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst