Mawi İkiz Bebek Bekliyor

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Mawi İkiz Bebek Bekliyor
Merhaba sevgili arkadaşlar, daha önce sizinle ilk iki oğlumun doğum ve hamilelikle ilgili anılarımı paylaşmıştım.

Allaha binlerce şükürler olsun ki 21 Mayıs 2011 tarihinde ikiz bebeklerimi dünyaya getirdim. Onlar bana ve eşime Allahın bir lütfuydu. Hiç ummadığınız bir anda hayatımıza giren iki melek sayesinde o kadar güzel olumlu değişiklikler yaşadıkki. Hani derler ya gelen kısmeti ile gelir diye Rabbime binlerce şükürler olsun ki onlar benim dünyama bir güneş gibi doğdu. Rabbim tüm kötülüklerin önüne o iki meleğim için durdu. İkizlerim şu an 17 aylık Elif ve Ömer...İyiki varsınız, Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Gelelim ikizlerime hamilelik anıma:)

Hiç ummadığım anda demiştim evet çok büyük bir mucize yolladı Rabbim bize hemde iki tane birden binlerce şükür... Düzenli regl olamıyordum o yüzden günlerimi bile tutmuyordum bir gün sürekli uyku ve yorgunluk durumlarımdan dolayı öylesine bir tahlil
yaptığımda çift çizgi çıktığını gördüm...

Aslında eşim üçüncü çocuğu yapalım diye üstüme çok düşüyordu ama ben iki tane yeterli birtanem Allah olmayana versin derdim.

Ama acaba test ynlış olabilirmiydi? İlk çıkan sonucu eşime telefon açıp söylediğimde halen kulağımdan gitmeyen mutluluk dolu bağırmalarını duyar gibiyim "Heyttt bee baba oluyorum " Akşam gelip sevgi ile bana sarılıp öptüğünde çok duygulandım tekrar birlikte bu defa kan testi için hastaneye gittiğimizde sonucun pozitif olduğunu öğrendik. İkimizde hem şaşkınlığı hemde mutluluğu aynı anda yaşıyorduk.

Derken doktorumla ilk muayene günü gelip çattığında doktorumun çift kese görünüyor demesine önce anlam verememiştim "Hocam çift kese ne demek" Diye sorduğumda ikiz gebelik demişti...:hıms:

Evet ikiz gebelik kesinleşmiş ve eşimle birlikte büyük mutluluk yaşıyorduk. Aylar geçtiğinde birlikte onları ultrasyonda izlemenin keyfine diyecek yoktu..Çift kol çift el tarafından tekmeler yiyip karnımın içinde dans ediyorlardı:beybi:

Derken cinsiyet tespiti zamanı geldiğinde ikizlerimden birinin kesin erkek diğerinin ise erkeğe benzediği büyük ihtimalle erkek olduğuna dair konuşmuştu doktorum.

Canlarım Allahtan ümidinizi asla kesmeyin ben hayatımın hiçbir döneminde dualarımı ve ümitlerimi kesmedim. Allah sabır edenlerle beraberdir. Bir kızım olsun olsun çok istiyordum. Ve bunun için gece gündüz Rabbime önce sağlıklı sıhhatli ve hayırlı olsun ama birde kızım olsun Yarabbim diye çok dua ettim.

Çok şükür bin şükür Rabbim yakarışlarımı duydu ve ben doğumda ikizlerimden birinin kız olduğunu öğrendim, çünkü cinsiyetini hiç göstermemişti...

Şu an üç oğlum bir kızım var hepsi benim bizim kanımız ciğerimiz evimin neşeleri...Doğumumu epudral sezeryan yaptım düşünen tüm hamişlere tavsiye ederim muhteşem bir duygu. Bebeğinizin ilk doğduğu saniyeyi ve ağlamasını birebir yaşıyorsunuz ve anında onları koklayabiliyorsunuz. Çok çabuk kalktım ayağa..Oğluşum 25 gün kuvezde yattı erken doğum yapmıştım. Eşim her gün ona sağdığım sütümü kendi elleri ile hastaneye taşıdı birlikte ve tüm sevenlerimle beraber çok dua ettik. Yüce yaradan bu dualarımızıda kabul ederek oğluşumuzu 25 gün sonra kuvezden çıkarıp evimize getirdik.

Şu an nasıllar diye merak ediyorsanız:)

Onlar bizim aşkımızın meyveleri evimizin neşesi bereketi, muhabbeti kısacası onlar bizim dünyamız..

Ha bayağı yaramaz olmuşlar şu an ayaklandıkları için karıştırmadık yer bırakmıyorlar hele kızım Elif öyle düşkün babacığına anlatamam kız çocukları cilveli olur derlerdide inanmazdım hakkaten öyleymiş:)

Rabbim bu mutlu tabloyu bozmasın ve evlat isteyen herkesin kucağına sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Öncelikle fotoğraflarına baktığımda maaşallah demeden asla geçmediğimi belirtmek istiyorum :D o kadar tatlılar ki Rabbim özenerek yaratmış evet MaWim onlar tam anlamıyla melek gibiler hele Elif bu kadar tatlı ve güzel birbebek olamaz :nazar: bir gün hamile kalırsam kesinlikle fotoğraf albümümde yeri var bol bol bakacağım :D ikizlerin ayrı bir güzel büyüklerin de maaşallahı var eee ne diyelim annelerini görünce çok görmemek lazım :) Allahım yuvanın neşesi olan evlatlarını size bağışlasın, onların güzel günlerini görmeyi nasip etsin inşallah! (Amin!)
okurken gözlerim dolu dolu oldu duygularını çok güzel anlatmışsın ve bu duyguları yaşamayı Rabbim tüm dileyenlere nasip etsin inşallah..

Teyzeleri kurban olur onları veren Allaha.Oy yarabbim sen koru kem gözlerden,kötü nefesler den..Eliif benim can köşem biriciğim ölüyorum ona Maşallah Barek Allah yok öyle bir güzellik aynı annesi gibi boncuk gözlüm...Onun resmini pc den öpmeye kalmıştımda dudağım ı alanterik çarpmıştı:hhh:Canım mawişim rabbim evlatlarını sana bağışlasın,analı babalı sağlıkla büyüsünler..Amin not:Eğer hamile kalırsam ilk 3 ay elifle bizdesin hem sana hem kızına bakıcam öyleki bebeğim size benzesin:kiss:

Öncelikle fotoğraflarına baktığımda maaşallah demeden asla geçmediğimi belirtmek istiyorum :D o kadar tatlılar ki Rabbim özenerek yaratmış evet MaWim onlar tam anlamıyla melek gibiler hele Elif bu kadar tatlı ve güzel birbebek olamaz :nazar: bir gün hamile kalırsam kesinlikle fotoğraf albümümde yeri var bol bol bakacağım :D ikizlerin ayrı bir güzel büyüklerin de maaşallahı var eee ne diyelim annelerini görünce çok görmemek lazım :) Allahım yuvanın neşesi olan evlatlarını size bağışlasın, onların güzel günlerini görmeyi nasip etsin inşallah! (Amin!)
okurken gözlerim dolu dolu oldu duygularını çok güzel anlatmışsın ve bu duyguları yaşamayı Rabbim tüm dileyenlere nasip etsin inşallah..

Çok saol Beyazımm Allah razı olsun Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin. Bahtları güzel olsun inşallah. O bir gün dediğin gün en kısa zamanda yaşarsın Allahın izniyle dualarım seninle ve tüm bebek isteyen herkesle...

Teyzeleri kurban olur onları veren Allaha.Oy yarabbim sen koru kem gözlerden,kötü nefesler den..Eliif benim can köşem biriciğim ölüyorum ona Maşallah Barek Allah yok öyle bir güzellik aynı annesi gibi boncuk gözlüm...Onun resmini pc den öpmeye kalmıştımda dudağım ı alanterik çarpmıştı:hhh:Canım mawişim rabbim evlatlarını sana bağışlasın,analı babalı sağlıkla büyüsünler..Amin not:Eğer hamile kalırsam ilk 3 ay elifle bizdesin hem sana hem kızına bakıcam öyleki bebeğim size benzesin:kiss:

Yüreği güzel özü sözü bir dostlarım Beyzam can dostum Allahın izni ile inşallah ben inanıyorum ki o temiz yüreğinin ve yakarışlarının karşılığını yüce Allah sana verecektir. Sen hamiş olda gel ben sana bakarım hemde 9 ay canım benim:)

Mawim, Allah evlatlarını O'na layık birer kul, ailesine, vatanına, milletine bağlı ve hayırlı evlatlar olarak yetiştirebilmeyi nasip etsin sizlere. Güzel günlerini göstersin, kadir kıymet bilenlerle karşılaştırsın inşallah. Hem insanlıklarıyla hem başarılarıyla göğsünüzü kabartan evlatlar olsunlar :)
Annelik bambaşka bir duygu, Allah isteyen herkese nasip etsin..
Ne kadar içten yazmışsın, Rabbim hepsini sizlere bağışlasın.. :kiss:

Ikiz görünce dayanamadım okudum öyle içten yazmışsınızki gözlerim doldu allah yuvanızı birlikte tutsun sağlık sıhhat mutluluk huzur güzel olan tüm duyguları sizden ayırmasın bende ikiz bekliyorum inşallah sizinkiler gibi sağlıklı bebeklerim olur
Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. İkiz annesi olmak gerçekten çok farklı bir duygu. İnşallah seninde bebeklerin sağlıkla sıhhatle hayırlı ile gelirler Allah kucağına almayı nasip etsin. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim:)
Mawim, Allah evlatlarını O'na layık birer kul, ailesine, vatanına, milletine bağlı ve hayırlı evlatlar olarak yetiştirebilmeyi nasip etsin sizlere. Güzel günlerini göstersin, kadir kıymet bilenlerle karşılaştırsın inşallah. Hem insanlıklarıyla hem başarılarıyla göğsünüzü kabartan evlatlar olsunlar :)
Annelik bambaşka bir duygu, Allah isteyen herkese nasip etsin..
Ne kadar içten yazmışsın, Rabbim hepsini sizlere bağışlasın.. :kiss:

Amin Canım cemi cümlemizin evlatlarının hep iyi günlerini göstersin Rabbim inşallah. Çok saol bu güzel duyguların ve düşüncelerin için binlerce kez teşekkür ediyorum.

Allah bağışlasın mawim Allah bizlere de nasip etsin inşallah ikiz olmasada teke de razıyız Allahın izniyle :) Çocuklarınızı Allah sizlere bağışlasın sağlık ve mutlulukla büyüt inşallah gelinlik damatlıklarıını da görün inşş:)

Geri