MaWi&SadmiN'i de yakaladım...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
MaWi&SadmiN'i de yakaladım...
Şok demek bu haber için az geleceğinden hiçbişey demedim başlıkta meleklerim.Aşağıdaki görüntüleri görünce gözlerinize inanamayacaksınız.:second:

Yapılamayanı yaptım bulunamayanı buldum ve SadmiN ile MaWi'yi de yakaladım sonunda.:second:

Köşe bucak kaçtılar ama benden kaçamadılar .Buyrun size MaWi ve SadmiN 'in en güzel ve en samimi pozları.

*
*
*
*
*
*
*
*
İşte FistLadymiz MaWi

july-2008_687016n-7862.jpg

Burda Resmi şık ama biraz bakımsız sanki :D

carla-bruni-2-6617.jpg

Maviş maviş yakıyor...

carla_bruni_06-5745.jpg

FirsLadymiz poz vermeyi seviyor...

carlabruni-9159.jpg

Hayvanları sevmez ama bu minicik kedi de sevilir yani:D

carla20bruni_sadndkjjg4zx-3608.jpg

Gözler yine yakıyo...

carla_bruni-5542.jpg

Müzikle pek arası olmayan adminimiz Sadminimizin gitarıyla poz vermiş:D

Şimdi de sizlere asıl şok görüntüleri SadmiN'le bir arada olanları sunuyorum.Şok olmaya hazır olun :D
*
*
*
*
*
*
*
carla_bruni_0_0_0x0_432x435-6616.jpg

carla_bruni_nicolas_sarkozy-1712.jpg

sarkozey_and_carla_bruni_0_0_0x0_432x653-3579.jpg

carla-bruni-2739.jpg

Bunlara yorum sizden meleklerim...

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :D

Write By HayaL™

Son düzenleme:
Cevap: MaWi&SadmiN'i de yakaladım...

Ben anlamıştım zaten aralarında birşey olduğunu.Demek ki sadminimizin bizlerden sakladığı o dev aşkı mawi adminmiş ha..Vay bee..ama var ya mawi adminde güzel hatun ya şu gözlere bak ya can verilir bu gözlere yaa.Bence çok yakışıyorlar.Ama mawi admin pek bi,r çıtır yaa:meçhul:

Mawi Adminim gerçekten çıtırmış ya gözlerine bakın :) yakalandınız ama :D bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir..
''Biz arkadaşız'' cümlesini söylemezsiniz herhalde :)
Not: öyle derler ya çıkıp da :D:D

Şok Şok Şok oldum.... Melekler mekanının bu magazin ekibinden hiç bir şey kaçmıyorlar.. Demekki sadmin ve mavide objektiflere yakalananlardan oldular.... Ama gerçektende denilenler gibi mawi adminim maşallah fıstık fıstık.... Masmavi gözleri ve mükemmel fiziği ile ortalığı yakıyorr...

Acaba ilişkileri gerçek mi yoksa reklam mı ????

Yahu bula bula bu adamımı buldunuz :D Bu adam light ya kameraların önünde geçtiğimiz günlerde eşi küçük başkanım yada ona benzer birşey diyordu :D:D Kabul etmiyorum alla alla Fransızların yüz karası sarkozi :D:D

Ama konuya yaklaşım ve anlatım hoş olmuş, bu itibarla Hayal'e hayallerini süsleyen ikiyüz çarpı beş şeklinde rep veriyorum ki gözü insanlık görsün bu tür şeylere devam etsin :dil:

Valla adminim bu kadının gözleri yüz hatları filan çok hoşuma gitti.Yanındaki de başkan yani sonuçta.Diğer başkanlardan biri seçsem Mawi adminim eşini beğenmezdi.:DNapalım siz de birazcık light oluverin artıkın nolur ki :D

Not:Rep için teşekkürler sizlere layık olmaya çalışıyorum :D

MM magazindende hiçbirşey kaçmıyor valla :D:D Helal olsun :D:D
Mawi ve Sadmin'de çok yakışmışlar bu arada :nazar:
Ellerine sağlık hayalcim güzel iş çıkarmışsın :)

Sadmin'in tipi kayık be, Sadmin'in tipini beğenmedim yorum yazmak istemiyorum :hhh:
Mawi'ye gelince de ne o öyle kavak ağacı gibi uzun olmuş :haha: cıkss yorumlamıyorum bananeeeee :dil: rep de yok :dil:

Amanın amanın şuan magazinci olmama ragmen ben bile yeni duyuyorum helal orti süper iş çıkarmışşın yineee :D:D

Geri