**mawi sevdam**

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
**mawi sevdam**

İnce bir dokunuştu maviliklerin kırılmış yüreğime.Kendini yeniden bulmaya aç bir yüreğe davet vermişti derin mavi gözlerin. Küçük çırpınışların yolunu bulması için bir yol, acısını dindireceği sığınılacak yer olmuştu mavi dünyan. Eski bir aşkı katledip yüreğimi yüreğine, gözlerimi gözlerine hapsedecek kadar derindi bakışların..'Gel kapıl bana' dercesine içten, kelimelerin anlatamayacağı kadar anlamlı, herşeyi unutturup kendine kilitleyen o derin mavi gözlerin..Miladı olmuştu aşka küskün bu yüreğin..
Gelip kapısını çaldığında yüreğimin, nereden bilebilirdim ki bir gün benimde sana aynı şekilde kapı çalacağımı, nereden bilebilirdim kalbimin senin için çarpacağını..Seni her gördüğümde bu ürkek yüreğimin biraz daha yenileneceğini, kendine geleceğini..Seninle var olup, seninle yaşamak isteyebileceğini..Deniz mavisi gözlerinin içinde kaybolmayı isteyecek kadar, gözlerinde aşkı yeniden yaşamayı isteyecek kadar kapıldı yüreğim sana..
Kapısını çaldığın bu kalp, artık seninle birlikte, senin kapında..
Aşkı arayan bu ruh, bu gözler teslim olmuş gözlerine, yumuşacık ve masum yüreğine..Karşı koymak mümkün değil yüreğinin haykırdığını anlatan gözlerine..
Tertemiz ve aşkı arayan yüreğinle yüreğimde, maviyi anlamlı kılan gözlerinle gözlerimde bir olmayı istersen sende; kapında seni bekliyor olacak senin için çarpan bu yürek..

ALINTI

Geri