Mawişimmmm ve çok sayın Sadminimmm

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
Mawişimmmm ve çok sayın Sadminimmm
Can dostummmmmm ve çok sayınnnn Sadminimmmm bu mutlu gününüze bende burdan iştirak etmek istedim. Allahım size zorlukları versin ama mutluluğunuzla bu zorlukları ardınızda bırakmayı nasip etsin. Sizlere hayat boyu sağlık,huzur ve asil im le Batuşum la bir ömür boyu mutluluklar diliyorummmm:)
herşey gönlünüzce olsun Canımın Canlarıııı seviyorum sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

masallah-1924.jpg

Allahım sizlere 12 değillll binlerce 12 yıl nasip etsin inşallahhhhh altınınızıda unutmadım koyun keseyee :D:D

Sadminim Mavişim Allah bir yastıkda kocatsın çocuklarınızla birlikte nice nice 12 seneler nasip etsin :)

nazarlik-9577.jpg

Mawiş adminim ve sadminim rabbim çocuklarınızla daha nice nice sağlıklı,huzurlu ve mutlu, yıllar nasip etsin.Hep mutlu olmanız dileğiyle...Sizleri seviyorum:):):)

nazar_boncugu-9575.jpg

daha nice senelere cocuklarınızla ve sevdiklerinizle ve bizlerle yani meleklerle bir ömür boyu mutluluklar
papatya.12.jpg

Nice nice sağlıklı mutlu uzun yıllar olsun...

Yuvanızdan sevgi neşe mutluluk hiç eksik olmasınnn..:nazar:

meleklermekani2-6832.jpg

Sizin gibi dostlarım olduğu için bugünü bizimle paylaştığınız için sizlere eşim ve kendim adına çok ama çok teşekkür ederim.Allah herkese sizin gibi dost nasip etsin izin verirseniz eşime bende burdan yüreğimden kopan birkaç cümle yazmak istiyorum:)

Şimdiye kadar bana yaşattığın ve yaşatacağın tüm güzellikler ve mutluluklar için sana binlerce kez teşekkür ederim.İyiki varsın iyiki benimsin iyiki çocuklarımın babasısın.Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.Seninle çocuklarım ve ben gurur duyuyoruz seni çok ama çok seviyorum aşkım:)Yıldönümümüz kutlu olsun:tik:Rabbim seni bizim başımızdan eksik etmesin(Amin)

Banane gelecekse dünyanın sonu
Bitecekse bitsin artık hayat yolu
Korkum yok içim rahat huzurla dolu
Aşkı yaşadım senle bir ömür boyu

Yüzümdeki çizgilerin bile adı sen
Aldığım her nefesin sebebi sen..

Dünyaya birdaha gelsem sevgilim,
arar bulurum yine seni severim..
Cenneti değişmem saçının teline,
ömrümün yettiği kadar seni severim..

nazarduas%C4%B1.JPG

nazar duanızda bende inşallah daha çok 12 lerde mutlu ve birlikte olursunuz

Son düzenleme:
Teşekkür ederim Lamiya Allah razı olsun canım :)

Geri