1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Maya Kehanetleri

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  maya kehanetleri video mayaların kehanetleri video mayaların 2012 maya kahinleri Kehanetlerle ilgili bilgiler ve konular eğer ilginizi çekiyorsa o zaman maya kehanetleride mutlaka çekecektir çünkü gerçekten çok ilginç bilgiler var:)

  Dünya 21 Aralik 2012’de tahrip olmayacak. Maya’lar bu tarihi bir yeniden dogus olarak görürler. Besinci Günes’in dünyasinin baslangici. 5 inci boyuta giris. O yeni bir çagin baslangici olacak. 21 Aralik 2012 günes dogumunda, Dünya galaktik ekvatordan geçiyor olacak. Kendisini 26,000 yildir ilk defa galaksinin merkezi ile hizaya sokacak. Bu kozmik bir haç yaratacak. Bu kozmik haç yasamin agaci olarak düsünülür. Bu, evrensel enerjinin Dünya’ya akmasi ve onu ve üzerinde yasayanlari temizlemesi için bir kanal açacak. Her seyi daha yüksek bir titresim seviyesine yükseltecek. Bu süreç önceden basladi.

  Bir kutupluluk dünyasinda yasiyoruz. Gece ve gündüz, erkek ve kadin, pozitif ve negatif, Isik ve karanlik. Bunlar dengedir. Tam simdi karanlik taraf çok güçlüdür ve ne istedilerinde çok açiklar.Berrakça tuttuklari vizyonlari ve öncelikleri var ve ayrica hiyerarsileri var. Onlar, Besinci Dünya spirali ile birlesmememiz için bir çok sekillerde çalisiyorlar. Karanlik taraf materyalizm ve inkar vasitasi ile birlesmeyi bloke ediyor. Onun degismesini istemiyorlar. Birlesmeyi istemiyorlar. Bu seviyede kalmak istiyorlar ve bir sonraki seviyeden korkuyorlar. Dördüncü dünyayi reddeden karanlik güç tahrip edilemez veya asiri güçlenemez. Bunun için o çok güçlüdür ve her durumda yanlis stratejidir.

  Isik tarafinda herkesin birbirleri ile yeniden birlesmesi bizi güçlendirir. Karanlik sadece basitlik, Sevgi gönderme, Açik Kalplilik ve sefkat vasitasi ile dönüstürülebilir. Birlesmeye götüren bunlardir, Besinci günesin dünyasi için anahtar bir kavram.


  Dünya üzerinde dört geleneksel elemente sahibiz. Toprak, Hava, Ates ve Su. Besinci Günes yeni bir element getiriyor. Eter. Sözlük eteri cennetlerin yüksek elementi olarak tanimlar. Eter enerji dalagalarini frekanslarin genis bir araligina aktarir. Havadaki enerji dalgalarini görebileceksiniz. Insanlarin auralari ve ruhlar gibi. Etereal dünyanin ötesindeki boyuttur : Cennetler. Eter, besinci günesin elementi. Eterin içerigi içinde kutupluluklarin bir birlesimi olabilir. Insanlarda daha fazla karanlik veya isik olmayacak, ama yükselmis bir birlesme olacak. Ancak tam simdi, karanlik taraf bununla ilgilenmiyor. Onu bloke etmek için organize oluyorlar. 2012 ‘deki hizalanmaya hazir olmamamiz için Dünyanin ve çevresinin dengesini bozmaya çalisiyorlar. Baris ve denge için diger taraf ile daha siki çalismamiz gerekiyor.
  Bizi besleyen ve bizi barindiran Dünyayi korumamiz gerekiyor. Tüm Kalplerimizi ve zihinlerimizi simdi birlige ve birlesmeye koymamiz gerekiyor, karanlik tarafa gögüs germek ve yasami korumak için.

  Herkese gereksinim vardir. Bu zamanda bu önemli amaç için buradasiniz.

  Basit, ancak etkili bir dua teknigi beyaz bir mum yakmaktir. Bir an barisi düsünün. Niyetinizi aleve söyleyin ve onun isigini savas vaya baris yapma gücüne sahip olan liderlere gönderin.

  En büyük bilgelik sadeliktir. Sevgi, saygi, paylasma, sükran, bagislayicilik. O kompleks veya detayli degildir. Gerçek bilgi ücretsizdir. O sizin DNA’niza kodlanmistir. Tüm gereksiniminiz içinizdedir. Kalbinizi bulun ! Ve yolunuzu bulursunuz.Bu konuda farklı görüşler varsa da burada ifade edilecek son görüş, gözle kulağa damlatılan ilaç orucu bozmazsa da, buruna akıtılan ilacın (yemek borusu ve mideyle doğrudan ilgisi bulunduğundan dolayı) orucu bozacağı şeklindedir. Bu itibarla mümkünse bu gibi beden içine akıp giden ilaç koymalar iftardan sonraya tehir edilmeli, değilse sonra bu oruçlar bir gün olarak kaza edilmeli, şüpheli şeyden kurtulma tarafı tercih edilmelidir. Konu tıbbı ilgilendirdiğinden farklı tıbbi yaklaşımlar söz konusu olmuştur.   
 2. ceunselor

  ceunselor Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  17 Eylül 2009
  Mesajlar:
  31
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Maya kehanetlerini epeyce inceledim. Dünyanın sonu değil ama ruhsal yükselme olarak tabir ediyorlar. bu dört devrede insanlığın gitttikçe kabalaştığını hatta son dördüncü devrede insanlığın tamamiyle dibe vurduğundan bahsediliyor. 5. evrede ise insanlığın yükselmesinden söz ediliyor. Bakalım yaşayıp görecez. Nuh'un gemisine dönmesinde sonuç... :) Çünkü orda tüm insanlık yok olmuş ve yeniden gemide bulunanlardan türemişiz.
   
 3. elanur35

  elanur35 Üye Üye

  Kayıt:
  9 Ocak 2010
  Mesajlar:
  70
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  emeğinize sağlık.teşekkürler.
   
 4. __MeLoDy__

  __MeLoDy__ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Haziran 2010
  Mesajlar:
  7
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  AnKaRa^mm
  Bu konuları çok merak ediyordum saol . Bilmediğim bilgiler . :)
   
Maya Kehanetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Maya Takvimi Kehanetleri

  2012 Maya Takvimi Kehanetleri

  2012 maya takvimi kehanetleri, nelerdir ? 2012 Kehaneti ve Maya Takvimi Kehanetleri Mayalar, M.Ö 3000 ve M.S 1500 tarihleri arasında yaşadılar. Orta Amerika ve Meksika sınırları içindeki büyük topraklara sahiplerdi. Maya inanışına göre Güneş’in ve Samanyolu galaksisinin merkezlerinin aynı eksende birleşmelerinde yeni bir çağ başlıyor. Mayaların en büyük dikkat çeken keşfi, günümüzde...
 2. 2012 Maya Kehanetleri Nelerdir Gerçek mi =

  2012 Maya Kehanetleri Nelerdir Gerçek mi =

  Yahu herkes 2012 yılında bu mayaların mıdır nedir kehanetlerinden bahsediyor. Bunlar neler ? Ve gerçek mi ya ? Bilgisi olan.
 3. 2012 maya kehanetlerinin sırrı

  2012 maya kehanetlerinin sırrı

  2012 maya kehanetleri, uygarlığı, ne olacak, neler olacak, gerçekmi, takvim, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Tüm dünya, 2012 yılında gerçekleşecek olan Maya Kehanetleri hakkında konuşuyor Melek'lerim. Güneş sistemi dışında farklı bir kaynaktan gelen kozmik ışınların bombardımanı altına girecek dünya... Peki Maya Kehaneti nedir; buyrun bu konu hakkında bilgi sahibi olalım Melek'lerim....
 4. Maya Uygarlığı Ve Kehanetleri

  Maya Uygarlığı Ve Kehanetleri

  maya uygarlığı kehaetleri mayalar kimlerdi hangi çağda yaşadılar kehanetleri neler 2012 kehanetleri hakkında genel bilgi burda melekler sevgili melekler 2012 yılına girmemize az kaldı bir çoğunuz düşünüyorsunuzdur 2012 aralık ayında ne olacak maya uygarlığına göre dünyanın sonu kıyamet:D:D birçok kişi korkuyla 2012 aralık ayının gelmesini bekliyorr peki kimdi bu mayalar ve kehanetleri...
 5. maya kehanetleri hakkında neler biliyorsunuz kızlar ?

  maya kehanetleri hakkında neler biliyorsunuz kızlar ?

  Kızlar şu sıralar maya kehanetleri hayli ilgimi çekiyor.İnandığımdan değil sadece çok garip fikirler öne sürülüyor.Sizler neler biliyorsunuz maya kehanetleri hakkında paylaşır mısınız ?

Sayfayı Paylaş