Maya Takvimine Göre 21 Aralık 'ta Kıyamet mi Kopacak ?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Maya Takvimine Göre 21 Aralık 'ta Kıyamet mi Kopacak ?
Bu konu; 21 aralık kıyamet kopacak mı konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, hepimiz dinimiz gereğince kıyametin kopuş tarihinin sadece Allah'ın bilgisi dahilinde olduğuna inanırız. Ancak ne yazık ki hemen her sene bir kıyamet lafı dolanır ortalıklarda. Filanca kahinin falanca kehaneti, şu takvimi bu takvimi ve bir kıyamet tarihi hatta saati :D:D Ben şahsen kesinlikle inanmıyorum ama merak edenler için de bu konuyu açıyorum. Maya takvimine göre 21 Aralık'ta kıyamet kopacak mı sorusunun yanıtı için buyrun makalemize...:D:D

maya-363.jpg

Maya takviminin işaret ettiği 21 Aralık 2012 tarihi yaklaştıkça bu sorunun cevabını arayanların sayısı artmaya başladı. 21 Aralık 2012 dünyanın sonu mu? Kıyamet kopacak mı?

Nihat Hatipoğlu bu soruya şöyle cevap veriyor buyrun birlikte bir dinleyelim Nihat hocayı...

"Kıyametin zamanını ancak Yüce Allah bilir. Bu tür safsata ve cahilce sözlere itibar etmeyiniz. Kıyametin belirtisi olan birçok küçük alamet elbette belirmiştir. Ancak kıyametin zamanını, yılını ve vaktini sadede Yüce Rabbimiz bilir. Bunun dışındaki her iddia spekülatif faaliyetlerdir."

Geri