1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Maydanoz hamileler için zararlı mı neler zararlı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamileler e neler zararlı nane ve maydonoz u bliorum daha neler

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.241
    Ödül Puanları:
    113
Maydanoz hamileler için zararlı mı neler zararlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tırnaklar için neler zararlıdır

tırnaklar için neler zararlıdır

Aslında hiç düşünmeden yaptığınız birçok küçük davranış tırnaklarınızın sağlık ve estetiğini kötü etkileyebilir. İşte dikkat etmeniz gereken birkaç öneri: Plastik eldiven kullanmadan bulaşık yıkamayın. Oje sürmeden önce tırnaklarınızı yağdan arındırın. Ojeniz...
  2. Hamilelere Dondurma Zararlı mı Nelere Dikkat Etmek Gerek ?

Hamilelere Dondurma Zararlı mı Nelere Dikkat Etmek Gerek ?

hamilelere dondurma hamilelere dondurma zararlı mı Yazın bu sıcak günlerinde en çok tükettiğimiz şey elbette ki dondurma melekler :) Küçüğünden büyüğüne her yaşta sevilen dondurma uygun hijyenik koşullar oluşturulmadan üretildiğinde bazı besin zehirlenmelerine, özellikle de hamilelerde düşüğe sebep olacak kadar tehlikeli durumlara yol açabiliyormuş. Şimdi hamilelere dondurma zararlı mı diye...
  3. bebeklerin uyuması için ağlatmak zararlı mıdır?

bebeklerin uyuması için ağlatmak zararlı mıdır?

Bebek ağlaması bebekler nasıluyur Selam kızlar Bebekler ağlayınca yorulur ve uyur gibi bir tanı var ama ben dayanamam ve asla uygulamam ama uzmanlar demişkik 2-3 ayı geçirdikten sonra bebeğin kendiliğinden uykuya dalmasını sağlamak için ağlamasına göz yummak zamanla işe yarayabilir. Ancak bu konuda ne kadar sabırlı ve kararlı olabileceğiniz önemlidir. Böyle bir şeye karar verdiğinizde...
  4. emziren anneler için bilgisayar zararlı mı ?

emziren anneler için bilgisayar zararlı mı ?

Ben pc kullanmayı seviyorum ve bir bebeğim var.Bana pcnin emziren annelere zararı olduğu söylendi bu doğru mu :S
  5. Hamilelikte Maydanoz Yemek Zararlı mıdır?

Hamilelikte Maydanoz Yemek Zararlı mıdır?

Hamilelikte Maydanoz Yemek Zararlı mıdır- Hamilelikte şimdiye kadar bir çok önemli konuya değindik. Bu arada tabii ki hamilelikte önemli bir konudur beslenme. Beslenirken neler yemeli neler yememeli nelere yerken dikkat etmek gerektiği konusu önemlidir. Maydanoz özellikle bizim mutfağımızda birçok yemekte özellikle de salataların vazgeçilmez parçasıdır maydanoz. Mis gibi maydanoz ile süslenmiş...

Sayfayı Paylaş