Maydanoz soyu içiyorum akıntılarım başladı bu Hamilelik mi

• Konbuyu başlatan Gizem nokta
  • Başlangıç tarihi
G

Gizem nokta

Forum Okuru
Maydanoz soyu içiyorum akıntılarım başladı bu Hamilelik mi

Maydanoz soyu içiyorum akıntılarım başladı bu Hamilelik mi Maydanoz suyu kullananlar​

umarım fotoğraf açılır sorum şu,
sorumu cevaplarsanız çok sevinirim, ilk olarak ayın Eylül’ün 21 nde adet gördüm Eylül’ün 24 ün de korumalı ilişkim oldu ve Ekim’in 2 sinde ilişkim oldu aynı şekilde korumalıydı ama kafamda sürekli gebeliği kuruntu yapıyorum istemediğim için adetim Ekim’in 19 olarak gözüküyor göğüs uçlarım hafif ağrı var gibi geliyor ve aşırı silik kahverengi akıntım var ama normal akıntı kıvamlı değil bir tozu silersiniz ya aynı onun gibi bir akıntı gebelik söz konusu olabilir mi lütfen beni rahatlatır mısınız ve ek olarak ben her gece maydanoz suyu içiyorum kaynatılmış eğer gebelik olsaydı bir belirtisini görürdüm dimi lütfen yardım edin gebe değilimdir dimi :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım fotoyu inceledik ve verdiğin bilgiler ışığında kuruntu yaptığını düşünüyoruz. Şimdi eylülde adet olmuşsun üç gün sonra birliktelik yaşamışsın bu şekilde hamile kalamazsın bu bir. İkincisi ekim 2 de bir ilişkin olmuş bu hamile kalman açısından tehlikeli olsa da korumalı şeklinde bir şey yazmışsın. Nasıl korumalı ? Hangi korunma yöntemi bunu söyler isen net bilgiler verebiliriz sana. Bu arada maydanoz suyu ile bu akıntılarının bağlantısı var hayatım. Her gece içtiğini belirtmişsin bu akıntılarını arttırır ve temizler seni. Sen şimdi şunu yap nasıl bir korumalı yöntem onu söyle hayatım ?

Geri