mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

sakinlink

Yeni Üye
Üye
mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........
aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010
slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım

Cevap: mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

kıslaaar yokmu bu ay aşılama,tüp yaptıranlar hadi hep birlikte bekleyelim tarihlerimizi

siz gelene kadar ben listeyi başlatıyım

mayısta asılama yaptırmıstım ya sımdı 4 haftalık hamıleyım ve ıkızlerımı beklıyorum cok mutluyum ama arkadaslar cok ama cok kotu bulantılarım var hıcbısey yıyemıyorum cok kotu cekıyorum ıkız olunca ıkı katı oluyomus doktorum oyle dedı ama bende dayanacak hal kalmadı napcamı bılmıyorum bılgısı olan varsa lutfen yardım etsın........

Merhaba ben de 26 mayısta ikinci aşılamamı yaptırdım ve şimdi heyecanla bekliyorum umarım sonuç iyi olur.

SLM KIZLAR BENDE 22 NİSANDA AŞILAMAM YAPILDI BUGUN 12 GUNUM ADET OLACAKMISIM GIBI AGRIM VAR KASIKLARIMDA GÖGÜSLERİMDE HASSASIYET VAR VE BACAKLARIMDA BI KASILMA GIBI BISEY VAR SANKİ AKINTIM BASTA VARDI AMA SIMDI YOK İDRARIM KOYU SARI RENKTE SALI GUNU OGRENECEZ AMA KORKUYORUM SANKITUTMADI YAA BENIM GIBI OLAN VE HAMILE KALAN VARMI ACABA BEN ANKARADA YIM

Geri