Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Maymun Desenli Çocuk Kazağı

  Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  örgü çocuk kazağı el örgüsü çocuk kazağı
  maymun desenli çocuk kazağı  Çocuğunuz hayvanları seviyorsa, şimdi paylaşacağımız kazağı görse herhalde örmeniz için yakanıza yapışırdı melekler :D:D Siz gelin en iyisi çocuğunuzu kırmayın ve alın şişlerinizi ipinizi elinize tarifimize göre bu şirin kazağı çocuğunuza örün :tik:

  < Konu Resmi..>  Malzemeler :

  beyaz yün 2×100 gr
  açık kahve yün 1×100 gr
  koyu kahve yün 1×100 gr

  Şiş No : 6

  Yapılışı : (3 yaş)


  Arka Beden İçin : Sütlü kahve iple 55 ilmek başlayarak 6 sıra haraşo örün. Üzerine beyaz iple 20 cm düz örgü örün. Kol evini 3+1 olarak açın. 14 cm daha düz olarak örün ve tüm ilmekleri tek seferde keserek tamamlayın.

  Ön Beden İçin : Arka gibi başlayın, ancak düz örgünün 10. cm’de şablonu uygulamaya başlayın. 20. cm’de kol evini 3+1 olarak açın. Örgünün toplam boyu 33 cm olduğunda yaka için 12+2+2…olarak omuzda 12 ilmek kalan kadar kesin. Kalan 12 ilmeği 4 sıra daha düz örün ve bitirin.

  < Konu Resmi..>


  Kollar İçin : Sütlü kahve iple 28 ilmek başlayarak 6 sıra haraşo örün. Beyaz iple 20 cm düz örgü örerken belli aralıklarla her iki taraftan 1′er ilmek artırarak 36 ilmekle kol kesimine geçin. Kolu 3+1+1+1…olarak 6 ilmek kalıncaya kadar kesin. Toplam kol boyu 34 cm olunca bitirin. Diğer kolu da aynı şekilde örün.

  şemalı ve açıklamalı örgü kazak modelleri, en güzel figürlü kazak örnekleri, kartopu şemalı anlatımlı örgüler

  Yaka İçin : Yaka oyuntusundan açık kahve iple 74 ilmek çıkarıp, 9 sıra düz örgü örün ve bitirin.

  Ağız Yuvarlağı İçin : 9 ilmekle düz örgüye başlayın. 23 ilmek oluncaya kadar her sırada, her iki taraftan da 1′er ilmek artırın. 23 ilmekle 4 sıra düz örgü örün. Yine 9 ilmek kalıncaya kadar artırdığınız ilmekleri kesin. Örmüş olduğunuz parçayı kazağa dikerken yuvarlayarak dikin.


   
Maymun Desenli Çocuk Kazağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Maymun

  Maymun

  Mağlup düşmana, hilekar ve sihirbaza, her türlü ayıbı bulunan adama, zulme ve haddi aşmaya, isyan ve bununla birlikte gelecek gazaba, büyük günah işleyerek elindeki nimetleri yitirmiş adama; Maymun bazen yahudiye yahut yahudi tıynetinde olan kimseye; Mayymun eti yemek yoksulluk ve ihtiyaca yahut yeni bir elbise edinmeye, Maymunla kavga etmek hastalanmaya, ona galip gelmek hastalıktan...
 2. kısakollu çocuk kazakları..

  kısakollu çocuk kazakları..

  cocuk kazakları cocukkazakları pembiş çok güzel model:)
 3. Baklava Desenli Kazak ve Kombinasyonları

  Baklava Desenli Kazak ve Kombinasyonları

  baklava desenli kazak baklava desenli örgü modelleri baklavalı kazak deseni örgüde deseni Kazağınızı spor veya klasik kullanabileceğinize dair ipuçları veren kombinasyonlar
 4. Çocuklarınıza Ponponlu Kazak Modeli Burada!

  Çocuklarınıza Ponponlu Kazak Modeli Burada!

  ponponlu kazak, ponponlu çocuk kazağı, çocuk kazak modeli Sevgili melekler, çocuğunuzun sade kazağını daha eğlenceli bir hale getirmek ister misiniz? Çocuğunuzun giymekten zevk almadığı sade bir kazağını elinizde bulunan ponponlarla hem şık hem de renkli bir hale getirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan sadece istediğiniz renk ya da renklerde ponpon, iğne, dikiş ipi ve makas. Kazak ve...

Sayfayı Paylaş