Mcdonalds at eti mi kullanıyorlar

S

Sabriye1212

Forum Okuru
Mcdonalds at eti mi kullanıyorlar
Mcdonalds at eti mi kullanıyorlar buralardan yemek içmek doğru mu

Selamm

Benim 2 oğlum var biri 8 biri 11 yaşında babaları hafta sonu gezmeye götüür ve çocuklar mutlaka mcdonalda gitmek isterler babası da mutlka her hafta sonu götürür hamburger patetes cipsi kola yerler içerler. Benim bir arkadaşım var kendisi çok hassastır dışarıda pek yemek yemez mecbur kalmadıkça, çocukların cdonalds da hamburger yediğini duydu aman yemeyin onlar at etidir ne olduğu belli değil diye içime bir kurt düşürdü sizce bu benzer marka olan yerler de yemek içmek doğru mu dediği gibi mc donalds da at eti mi mi var hamburgerlerinde..

Selam Sabriye ,

Valla canım beni de çocuklarım var ama ben mc donalds da değil hiçbir yerde hamburger yemelerine müsade etmiyorum. Mc Doalds ve Burger King gibi marka yerler de bile fast food yemelerine müsade etmiyorum. Çünkü biliyorsun ki fast food obeziteye yol açıyorlar sonra çocuklarımız obez diye uğraşmak istemiyorum. Mc Donalds da ki ürünlere gelice , Mc Donalds da at eti kullandıklarını zannetmiyorum çünkü sıkı denetimlerden geçiyor bu tip ithamların şehir efsanesi olduğunu düşünüyorum , bir efa tatlım mantıklı da değil bu at eti hikayesi kim atı kaybetmiş de bu kadar binlerce ton at eti olsun bana saçma geliyor bu uydurma şeyler. Ama ben çocuklarımı fast foodtan uzak tutuyorum pek de sağlıklı bir beslenme modeli değil bence , çocukları sağlıklı beslemeliyiz.

Geri