1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

mecburdum...ya o ya ben ... diyenler

Konu, 'Kürtaj' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

kürtaj dış gebelik

Selam kızlar,
    hastalık yada rahatsızlık yüzünden bebeğini aldırmak zorunda kalan varmı?
    herkese geçmiş olsun

mecburdum...ya o ya ben ... diyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Yılmaz Erdoğan - Ben Yandım

Hangi dilde ağlıyorsa insan İşte ana dilidir ayrılmanın Her sokağa şifa niyetine bir açlık Güzereş kardaşlık bilinen en büyük uzakiık Hep acıların kuranderinde sevgili bir yoksulluk Kitaplann arasında dolanmış ve sahte fikirlerle dolandırılmış donatılmış aklanmış yeşermiş Ve gri demirii bir yatılı okulda uzun uzun Kimsesiz kimsesiz ağlamış Uykusunda adın çağırmış Nöbetlerde edebiyat...
  2. Ya ben şişman mıyım?

Ya ben şişman mıyım?

şişman denemez canim sana.... toplucasin....( ba ba ba ba ba yalana bak!) -sana şişman denemez; sen şiman değilsin, sana şişman diyebilmek için bi 10-20 kilo vermen gerekir... -bisküvi yerken kırıntılar yere düşebiliyomu? -evet oylesin.ama bi de iyi tarafindan bak.bir yere gitmek icin artik yurumen gerekmiyor,yuvarlansanda olur. -terazi kullanabiliyomusun yoksa araba tartılarına mı...
  3. noktayım ben..ya sen?

noktayım ben..ya sen?

Bir yazının bölümleri ya da noktalama işaretleri olsaydınız hangisi olmayı tercih ederdiniz? Düşünün ki insan değil de noktalama işaretisiniz. Ve sizin göreviniz artık insanların yazılarına hizmet etmek. Ne hissederdiniz? Bir virgül mü olmak isterdiniz? İnsanların hayatına hep yarı nefes alıp vermesine yardım etmesi için... Yoksa bir nokta mı? Son sözleri söylemek gibi... Ya da...
  4. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...
  5. hürreme yansın diyenler ... dır.

hürreme yansın diyenler ... dır.

hürrem kötü olabilir ama iyilikleride vardı.ona kötülük yaptılar oda karşılığını verdi ayrıca süleymanı çok sevdiği için yaptı herşeyi söyleyin lütfen sevmek suçmu... ?

Sayfayı Paylaş