*meçhul*üm nice senelere :):):)

Cevap: meçhulüm nice senelere :):):)

canım bunu senin için dün gece hazırlamıştım ama maalesef sitemizdeki tarihin geri dönüşümü konularımızı sildi :uhu: bu konuda üzgünüm :(
ama maksat gönüller bir olsun
iyiki doğdun sevdiklerinle mutlu yıllar geçirmen dieği ile :kiss:

Son düzenleme:

b_tesekkurler1.jpg

canım benim düşünmen yeterliii..canımsın yha çokk teşşekkür ederim...eşim hatırlamadı canım çok sıkkındı ama yolladığınız mesajlar ve senin bunu yapman çok hoşuma gitti beni çok mutlu ettiniz teşşekür ederimm canımsınız yha canım kadar değrli dostum teşşekürlerr....sizi çooookk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::second:

teşşekürrr ederimmm adminimmmm çokk sağolunnnnnnnnn sizleri çok seviyorummmm:Dancing_o_O::Dancing_o_O:

Meçhulcüm ailenle ve sevdiklerinle beraber sağlıklı,mutlu,başarılı nice yıllara...
iyiki doğdunİyiki Doğdun canım:kiss:

card19bo4.gif

hayatta istedigin herseyin gerceklesmesi hiç üzülmemen bütün sevdiklerinle saglıklı huzurlu mutlu nice seneler gecirmen dilegiyle İYİKİ DOGDUN MUTLU YILLAR.........................................
48877d1197458597-dogum-gunu-gifleri-fstmoi0-gif
HBD10.GIF

1.jpg

birth9gtmo3.gif

3.jpg

dogumgunu273wo1ak7mb0gxzb6.gif

canım benim doğum günün kutlu olsun allah sana uzun ve mutlu ömürler versin yeni yaşın sana uğur getirsin:) :kiss::kiss:

Geri