MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma

:laugh:canim ya ben seni siteden ayrildin sanmistim taaki bu yaziyi okuyuncaya kadar ondan sonra anladimki jeton düstü sen o sun :piha:ya ben cok güldüm tanisma aniniza ve cok iyi bir dost oldugunuz icinde ck sevindim insallah hayat boyu sürer dostlugunuz :kiss:

İnşallahh canımmm aminnnnn amiinnn:deli:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

rabbim mutluluğunuza gölge düşürmesin melekler dünya küçük derlerya nette küçükmüş :D
nice nice kalıcı dostluklara inş.

Ne güzel valla kızlar çok sevindim dostluğunuza. Ne derler nefretten sevgi doğarmış.Başta 2 deli kutup birbirini itmiş :D sanra iki şeker biraraya gelince bal olmuş birbirinizin şeker lezzetini almışsınız.Ben roccoyu tanırım iyidir hoştur şekerdir gerçekten bakmayın siz onun takıldığına bir alem hatundur :) Keza meçhulde öyle...
Kızlar size imrendim desem yalan olmaz zaten sizin canı gönülden dost olacağınız belliymiş her şeyin bir sebebi vardır eşlerinizin birbirini tanıması gibi nerden nereye sadece vakti varmış. Allah dostluğunuzu nazardan saklasın canlarım :)

sagol ablacımm benimm AMİNN kardeş gibi olduk arasam bulamazdım mechul gibisini m.m sayesinde buldum onu :)
misli ablacım keşke öyle bi şansımız olsada seninlede bir araya gelsek canım ablacımm:))

Canlaırm benim güzel dilekleriniz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum:)Gerçektende dünya küçük ama nette küçükmüş:DBu sözüne katılıyorum ceylilcim:)

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve hepinizin böyle güzel dostuklar kazanmasını temenni ediyorum:)

Geri