1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Meçhulun Gerçek Yüzü....

  Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  meleğin gerçek yüzü meleklerin gerçek yüzü meleyin Sitenin şeker sevilen sayılan hanım hanımcık(!) biraz uçuk kaçık ama iyi birisi olarak bildiğiniz süper modumuz meçhulun gerçek yüzü burda arkadaşlarım vakit geç olmadan onun bu halini öğrenmeniz lazım ben iyi bir insan olarak size bütün gerçekleyi detaylı olarak açıklayacağım. Allah korusun bugün benim başıma gelen yarın sizin başınıza gelebilir.  Melek yüzlü meçhul başta kaprisliye çok iyi davranıyordu. Chat sayfalarında birbirleriyle şakalaşmaları konuşmaları saygıları çok iyiydi kaprisli meçhulu meçhulde kaprisliyi çok severdi ya da kaprisli safı öyle zannediyordu:D:D:D
  Meçhul göz boyamak için kaprislinin yayınlarını takip ederdi sürekli onu destekler ve şarkılar isterdi . Ve kaprislinin Emre Aydını çok sevdiğini bildiği için sürekli ondan Emre Aydın şarkıları ister kaprisliye armağan eder ve onu mutlu ederdi yani çocuğun eline şeker verirdi:D:D
  Forum içinde de uyumları çok dikkat çekiyordu zaten çok iyi anlaşırlardı. Gel zaman git zaman bu böyle giderken meçhul günlerden birinde gerçek yüzünü gösterdi:d050:


  dırırırınnnn dırırırınnnnnnn (gerilim müziği:D:D:D:D:D)  Her zamanki gibi normal bir gündü ya da kaprisli öyle sanıyordu. Kaprisli yine programını sunarken meçhulde yine onu dinliyordu ve arkadaşça sohbet ediyorlardı ve meçhul birden çirkinleşmeye başladı. Sohbet ederken birden kıza senin şu müdürünün telefonunu versene ve seni çıkarmak isterse bilgim olsun dedi. Ama ortada öyle bir olay yoktu meçhul bunu durup dururken ortaya neden attı :ruyam: ( Arkadaş arkadaşım mesleğine göz diker mi bu kaprisliye yapılır mı o kendi halinde, çevresindekilerin hep mutluluğunu düşünen, ağzı var dili yok:D:D hanım hanımcık cici bir kızdı yani adeta kanatsız bir melek :d040: )


  Küçük bir atışma şeklinde geçen ve kapanan bu konudan sonra meçhul bu yaptıklarıyla yetinmedi ve üstüne üstük kaprisliye Murat Dalkılıç'ın söylediği BANA SENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA şarkısını armağan etti. dırırırınnn dırırırınnnnn (yine gerilim müziğiiii ee tabi araya böyle şeyler katmak gerek:D)Tabi bizim masum kaprislimiz bu olaya o kadar üzüldü ki günlerce ağladı:cry::cry: saf polyanamız hala meçhulun iyiliğini düşünüp acaba bir şey yaptımda kalbinimi kırdım diye düşünüyordu.


  Yine bir gün meçhul chat sayfasında konuşurken sayfaya kaprisli de geldi ve meçhul neden böyle yapıyorsun biz arkadaş değil miyiz? gibi bir takım sorularına meçhul haklısın özür dilerim kendimi sana nasıl affettirebilirim dedi. Her ne kadar kaprisli yoo yoo gerek yok ben affettim :) bile seni demesine rağmen Meçhul' un aklına fikir gelmiş gibi yaparak dedi ki neden bize gelmiyorsun seni bir kaç gün bizde ağarlayayım kendi ellerimle yemekler yaparım bir iki gün beraber geçiririz ve arkadaşlığımız pekişir.

  Bizim saf kaprisli de hala meçhulun iyi olduğunu sanıp sevinerek kabul etti ve başına geleceklerden haberi yoktuuu:uhu::uhu::uhu: :kiamam:

  O gün kaprisli meçhullere gittiğinde güler yüzle karşılandı yemek yediler sohbet felan derken bir kaç saat geçmişti ve kaprisli yol yorgunluğunun olduğunu söyledi uyumak istedi. Uyandığında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı:cry: Biraz uyuduktan sonra kaprisli omzunda bir acı hissediyordu gözünü araladı ve baktı ki meçhul elinde bir sopa başında dikilmiş onu dürtüyordu

  Meçhul(Bağırarak) - Hadi kalk kalk diyorum sana uyumaya mı geldin buraya.... İçerde dolu bulaşık, çamaşır, ütü vs vs seni bekliyor hadi.

  Kaprisli( gözlerini ovalayarak) - Ya bi dakika şaka yapıyorsun galiba...

  Meçhul - Ne şakası beee seni buraya needen çağırdım sanıyorsun nıhahahaha ( kötü kadın gülüşü:D:D:D)

  Kaprisli neye uğradığını hala anlayamamıştı ve birden meçhulun dayağıyla kendine geldi meçhul o elindeki sopayla hiç acımadan kaprisliyi dövüyorduuuuu:cry:

  Kaprisli evden çıkıp gitmeye çalıştı ama o da neee kapı kilitliydii... Kaprisli ne yapacağını şaşırdı hıçkırıkları yürekler yakacak şeklinde sessizliği yarıyordu ve meçhul geldi sen beni o kadar salak mı sanıyorsun burdan hiç bir yere gidemeyeceksin dedi bir kahkaha attı ve çabuk bulaşıklara dedi ve vurdu vurdu vurdukça vurdu.

  ( burda bir parantez açıp bir konuya değinmek isterim ki tam bir manyak olan meçhulun bundan önce mazoşist olduğu yani acı çekmekten zevk alındığı öğrenilmişti bu konuyu ortaya gümüş arkadaşımız çıkardı ve meçhul nasıl yaptıysa bilmiyorum bu konunun üstünü kapattı ve herkese unutturdu ama tüm gerçekler işte burda inanmayan baksın:D tıklayın göreceksiniz ve farkındaysanız gümüş arkadaşımız meydanlarda yok ben onun için çok endişeleniyorumm:uhu::uhu: neyse konu çok dağıldı parantezi kapatıp konuya devam edelim:D:D )

  Kaprisli bütün bulaşıkları yıkıyordu < Konu Resmi..>
  evi temizliyordu < Konu Resmi..>
  toz alıyordu < Konu Resmi..>
  her şeyi yapıyordu < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  meçhul onu tam bir köle izauraya çevirmişti < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>
  gencecik pırıl pırıl ve mesleğinin başında olan mesleğini çok seven hayat dolu ışıl ışıl olan kaprislinin yüzünden gülümsemesi artık kaybolmuştu. Artık durmadan ağlıyordu ağlıyordu ve tekrar ağlıyordu.< Konu Resmi..>
  Artık temizlik yapmaktan ve dayak yemekten dermanı kalmayan kaprisli mikrofonunu ve annesini çok özlemişti onlara kavuşmanın hayaliyle yine hayata sarılmaya çalışıyordu ama artık hiç savaşacak hali yoktu yorgundu, bitkindi dayak yiyordu ve üstüne üstük açtı gaddar meçhul ona günlerdir yemek vermiyordu . Tam bir sadist olan meçhul zulumlerine her gün yenilerini ekliyordu kaprisli bütün gün temizlik yaparken onun temizlediği yerleri kirletip tekrar temizletiyordu. Canı sıkıldıkça kaprisliyi dövüyordu, oğluna kızıyor kaprisliyi dövüyordu, eşine kızıyor kaprisliyi dövüyordu ve hatta televizyon dizilerindeki karakterlere kızıyor yine kaprisliyi dövüyordu bu da yetmezmiş gibi karşısında kahkahalara boğularak onun ağlamasını izliyordu.< Konu Resmi..>
  Meçhul artık çığrından çıkmıştı birinin ona dur demesi gerekiyordu etrafa kötülük ve şiddet saçıyordu. < Konu Resmi..>
  Bu durma dayanamayan kaprisli artık mikrofonuna ve annesine kavuşma hevesini yitirmişti. Artık bu duruma bir son vermesi gerekiyordu kaprisli canına kıymayı düşündü planlar yapıyordu ki bir gün meçhulun uyuduğunu gördü < Konu Resmi..>
  ve bu durum onun lehine gelişebilirdi sessiz sedasız anahtarı aramaya başladı korkudan ve güçsüzlükten elleri titreyen kaprisli terekte araken yere bir bardak düşürdü ve kırdı. Çok korkmuştıu meçhul bu sese uyanmış olmalıydı ve ona bardağı kırdığı için çok kızacaktı kaprisli çaresizlikten ne yapacağını bilemedi ama hala meçhulden ses soluk çıkmıyordu ve gitti baktı ki meçhul hala uyuyor < Konu Resmi..>
  .Anahtarı aramaya devam etti ve işte o müthüş an anahtarı bulmuştu sevinçten kaprislinin gözünden yanağıda doğru bir yaş süzüldü anahtarı bulmuştu ama kapıya gidecek hali yoktu. Günlerdir aç, susuz ve uykusuz çalışıyordu ama sonkez gücünü topladı ve kapıya yöneldi sessizce kapıyı açtı ve yavaş yavaş merdivenlerden inmeye başladı artık dayanacak hali kalmamıştı ama bunu başarmak zorundaydı ve zar zor kendini bir otobüs durağına attı ve o şehirden bir daha oraya dönmemek için uzaklaştı.....


  İşte arkadaşlarım böyleee asında bir çok şey var ama bu kadarını anlatıyorum size yoksa konu uzayacak yazmaktan ellerim ağrıdı başımda ağrıyor zaten :uhu:
  Yani uzun lafın kısası meçhulden uzak durun onun güleryüzüne kanmayın çünkü yeni kurbalarını arıyor......


   
  Son düzenleme: 15 Mayıs 2009
 2. zaga

  zaga Üye Üye

  Kayıt:
  18 Şubat 2008
  Mesajlar:
  750
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  18
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....
  < Konu Resmi..>
  Ben tırstım bu mechulden,allah düşmanıma vermesin böyle birin
  vah kaprislim vah
   
 3. *LavinyA*

  *LavinyA* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.403
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....
  :puha::puha: şu gerilim müz,kleirne koptum birrrr...bu meçhul ne acımasız ne gaddar biriymiş :seker: kaprisli kıss bu neee senaryo gibi olmuş:D:D:D meçhuldeki gülüşe bakkk.. kapiş ve meçhul ikinizdende korkmaya başladım ben ikizide seviyorum:D:D:D:haha:
   
 4. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  dırındırındırınn ve işte meçhul bu konuyu görür ve işte meçhulün çıldırdığı an  Kızım varya elime geçme tüm kirli çamaşırlarımı ortaya çıakrdın halbukiben onları çamaşıor suyuna basmıştım:utan:


  Artık sonun geldi kaprisli bugün herkes kapişin diğer yüzünü öğrencek acıların modu değil kötülüklerin modu olduğunu anlayacakalar:meçhul:


  Sen sakın gözüme gözükme ve açacağım konumla karşına çıkacağım.bana bunu yapmayacaktın:sinir:

  Arkadaşlar inanmayın ona o bir sırtından vurucu:seker:ben çok iyi cici hatun bir kızım..hatta dilber tezenin torunuyum:angel:

  İkşnci rauntu sen kazandın:seker:
  sıra bende:nur:
   
 5. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....
  korkma benden reinamm :kiamam: ben masıumumu aaaa neyimden korkuyosun :D korkulacak kişi meçhul :D
   
 6. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....
  aa aaaa ne diğer yüzü cicim ben neysem oyummm:D
  ben ve kötülük a aa hiç yakıştıramadım sana:dil:

  ayy biliyor musun gözüm peki iyi görmüyorr ne yazdın ikinci roundu sen mi kazandın yazdın ohyandan

  onu biraz daha büyük yazarsan sevinirim canım herkescikler görsün:zuha:

  tabi sernin konunu alalım canım bekliyorum :D
   
 7. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  Görücez bakalım kim korkulacak.Kızlar siz değil asıl kapiş korkmalı:meçhul:dırıınn dırıın mışş görcen sen nihahahahahayııı:seker:
   
 8. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  görelim bakalım:seker:
   
 9. AuSSie-AnGeL

  AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  6.761
  Beğenilen Mesajlar:
  783
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  aNKaRa
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  Ahhh canım kapişim benimmm.. Ben meçhulü hiç büle bilmezdim waayyy canii wayyyy.... :seker:
  Ahh kapişimm benimmmm bizleri uyardığın için mersi cnm yoksa bizlerde gelecektee kurbanlarından biri olucaktık meçhulin....
  bende hep onu masulm cici hanım hanımcık sevilesii bir bebek sanırdım... :D
  Meğerseee nee süpürgesizz cadıymış.. :D saman altından su yürüten bir cadılozmuş... :D

  Kızlar Allah razı olsun sizden bu kapışmanız sayesindeee kendime geldimm.. devamlarını bekliyorumm


  :yahoo:
   
  Son düzenleme: 15 Mayıs 2009
 10. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  evet kızlar kıymayın bana ne çektiğimi biliyosunuz:D hep sevin beni hep rep verin :D

  rep için sağol canım :kiss:

  tabii devamı gelecek taa kiii aramızdan biri pes edene kadar pes eden ben olmayaaacağıma göree....:sigara:
   
 11. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  Allah iyiliğinizi versin ne diyeyim...

  Trajikomik senaryo ancak bu kadar yazılırdı:

  and the oscar goes to .. Kaprisli.. :D

  Sevgiler...
   
 12. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  Adminim inanmayın tamamen hurafe bunlar..Kandırmaca yapmış işte aklınca kaprisli:samar:siz bilirsiniz ben çok cici iyi kalpli biriyim kötülük kim ben kim demi ama:angel:
   
 13. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
 14. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  teşekkür ederim adminim gerçekler acıdır sevgiler benden...


  meçhul hiçte bile canım hadi hadi foyan ortaya çıktı artık saklamaya çalışmaaa ohyandan
   
  Son düzenleme: 15 Mayıs 2009
 15. *şiker*

  *şiker* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  3.922
  Beğenilen Mesajlar:
  149
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Meçhulun Gerçek Yüzü....

  :uhu::uhu: meçhul sen neymişsiin yaa bide süper olcan yazıık değilmi kapişimizee...korkulur senden meçhul...ayrıca kapişim süpersiin...bu davanız hiiç bitmesiin yaa...ikinizde süpersiniiz..biz sizi foyalarınızlada seviyooz:D:D
   
Meçhulun Gerçek Yüzü.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hayatın gerçek yüzü

  Hayatın gerçek yüzü

  Hayatı aradım. Onca koşturmanın arasında bir yerlerden çıksın karşıma diye. Beni anlasın, yaralarımı sarsın ve kuytularımı aydınlatsın diye. Vakit geçti ama sonunda geldi hayat eteğindeki çakıl taşları ile. Hayat yaralı geldi bana acı içinde Bir fırtınadan düşmüştü kucağıma kız kulesinden. Hayatın gözlerine baktım. Acılarını gördüm ve sormaya bile korktum. Acılarının derinliği korkutmuştu...
 2. burcunuzun gerçek yüzü:)

  burcunuzun gerçek yüzü:)

  Sahici burclar KOç: Ego tatminine en ihtiyac duyan burc iste... Bay ukala ya da bayan buz.. En onde olacagim diye yapmayacagi yoktur. Askta, iste, gucte en bencil burctur. Karsisindakini kirdigini da en anlamayan burc. Kolay kolay da begenmez. Asla af dilemez BOĞA: Himbil sey ne olacak. Kafasi her seye kolay kolay basmaz. Agir kanlidir. Biraz da mankafadir . Harekete gecmesi icin...
 3. Gerçek işsizlik yüzde 26

  Gerçek işsizlik yüzde 26

  İktisatçı Mustafa Sönmez, gerçek işsizlik rakamının yüzde 26'ya yakın olduğunu dile getirdi. İktisatçı Mustafa Sönmez yaptığı açıklamada, sanayi sektörünün istihdam yaratmak yerine istihdam kaybı yaşayan sektör durumunda olduğunu belirterek, “Sanayideki daralmanın ve işsizlik artışının hızla hizmet sektörüne yansıyacağı açık. Dolayısıyla, önümüzdeki ayların işsizlik verileri daha endişe verici...
 4. ünlülerin gerçek yüzü:)

  ünlülerin gerçek yüzü:)

  melekler okulu gerçek yüzü meleklerin gerçek yüzü melekler okulunun gercek okulunun yüzleri
 5. İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

  İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

  Ünlü şairin üç boyutlu hali, bazı çevreleri memnun etmedi 06 Eylül 2010 Pazartesi, 09:14:19 History Channel’da 13 Eylül’de yayınlanacak olan 'Ölüm Maskeleri' adlı belgesel için aralarında William Shakespeare ve Napolyon Bonaparte’ın bulunduğu bazı isimlerin yüzleri 3 boyutlu olarak canlandırıldı. Fakat Shakespeare’in üç boyutlu görüntüsü tartışmalara neden oldu....

Sayfayı Paylaş