Medela Elektrikli Süt Sağma Pompası Kullananlar Yardım lütfen Acill

• Konbuyu başlatan AYNURCA
  • Başlangıç tarihi
A

AYNURCA

Forum Okuru
Medela Elektrikli Süt Sağma Pompası Kullananlar Yardım lütfen Acill
Arkadaşlar hamileyim de şimdiden araştırma yapıyorum. Sütüm gelmezse acaba hangi süt pompasını önerirsiniz. Medela elektrikli süt sağma pompasını çok duyuyorum ama ne kadar iyi kullananlar yardımcı olabilir mi? Alayım mı yoksa şimdilik dursun mu? El pompasına göre elektrikli olanlar daha kullanışlıymış sanırım lütfen anneler yardımcı olabilir misiniz?

selam bizim gelinde medela elektirikli gögüs pompasını kullandı ve çok memnun kaldı. elle sağmak pek işe yaramıyor . aparatı gögüs ucuna iyi yerleştirirseniz verimli süt almak mümkün oluyor. 2-3 saatte bir pompayı kullanmak lazım. sütü sağmaya başlayınca 5 dk sonra geliyor .15 dk birini sonra diğer gögüsü sağın. bu şekilde uygularsanız sütünüz hemen doluyor ve bollaşıyor.

Kesinlikle elektrikli olanlardan tercih edin ben de medela elektrikli süt pompasını kullandım ve çok memnun kaldım. Süt sağması oldukça rahat oluyor elektrikli olduğu için diğer el pompası olanlara göre çok pratik ve kullanışlı oluyor. Oğlum kuvez de yatarken bebek yoğun bakım ünitesin de görevli olan hemşire ve doktor da bu markayı bana önermişti önerilere göre bizde aldık ve denildiği gibi çok memnun kaldım

Geri