MediaCell Video Converter

fırtına

Yeni Üye
Üye
MediaCell Video Converter


MediaCell Video Converter 2-Video Dönüştürücü
Hareket halindeyken filmler veya klipler izlemek mi istiyorsunuz? Eğer bir dizüstü bilgisayara sahipseniz bunu bilgisayar başındaymış gibi zaten gerçekleştirebilirsiniz. Fakat cep telefonunuz, iPod Video'nuz veya cep bilgisayarınızda yada PSP gibi taşınabilir aygıtlarınızda film veya video izlemek istiyorsanız ve 100'lerce GB boş alana sahip değilseniz yüksek boyuttaki video dosyalarınızı taşınabilir aygıtınıza göre yeniden formatlandırmak ve boyutlandırmak için kullanabileceğiniz en iyi yazılımlardan biri MediaCell Video Converter ücretsiz olarak yeni sürümüyle karşınızda.
MediaCell Video Converter MP4/3GP format dönüştürmesi işleminde kullanabileceğiniz en hızlı en basit programlardan biri. Programın arkasında yatan teknoloji video kalitesinde hiçbir kayıba neden olmadan video dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlıyor.
Programda öncelikle dönüştürmek istediğiniz video dosyasını seçiyorsunuz daha sonra dosyanızı dönüştürürken istediğiniz dosya boyutuna göre kalitesini belirliyorsunuz. Program içinde barındırdığı optimizasyon özelliği ile birlikte bazı popüler aygıtlar ile ilgili ayarlara sahip ve sol alt bölümde taşınabilir aygıtınızı seçerek size otomatik olarak ayarlama yapmanız konusundada hazır verilerle en iyi görüntüye sahip olmanız için yardımcı olabiliyor. Dosyamızı seçtikten sonra alt orta kısımdaki "Convert" tuşu ile video dosyasının format ve boyut değişikliğini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyoruz.
 
Üst