1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mehmet Öz Zayıflama Önerileri paylaşın acil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşalr ben nasıl zayıflayacam artık bıktım günde bir öğün yiyorum onu da mı yemiyim açlıktan ölim mi:S mümkünse Mehmet Öz Zayıflama Önerileri neyse yazın ya

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mehmet Öz Zayıflama Önerileri paylaşın acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Öz ün diyet sırrı

Mehmet Öz ün diyet sırrı

Prof. Dr. Mehmet Öz, kilo vermek için ne yapmak gerektiğini şöyle açıkladı: 100 kalorilik daha az yemek yemek veya 100 kalori daha fazla harcamak Şişmanlık kanser gibidir… Biyolojiye karşı irademizin daima yenik düştüğünü belirten New York Presbyterian Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, akıllıca diyet yapmak gerektiği belirtip, kilo vermek konusundaki sırrını şöyle...
  2. Uzmanlardan zayıflama önerileri

Uzmanlardan zayıflama önerileri

combo egzersizi nasıl yapılır combo egzersizi kilo verme önerileri, tüyoları, sırları ve dahası burada arkadaşlar. Yaza fit ve incecik girmek isteyenler için, uzmanlardan zayıflama önerilerini, sunuyoruz Melek'ler. Zayıflamak ve formda kalabilmek için, yediklerimize dikkat etmenin yanı sıra kalori yakmanız da gerekiyor. İşte işin uzmanından zayıflama tüyoları: -Daha az zamanda daha çok...
  3. Ramazanda Beslenme Önerileri de paylaşın

Ramazanda Beslenme Önerileri de paylaşın

Oruç ayı na da az kaldı kızlar :) Şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden Ramazanda Beslenme Önerileri paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşkler.
  4. acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

mrhb normalde adet aralıklarım 26 27 gun surer gecen ay 21.günümde adet gördum yenı erken oldu. bu ay ıse şuan 32. günümdeyim hala adet olmadım.ilk idrar tesimde 15.dk dan sonra 2.cizgiyi gördüm 1 gün sonra tekrar baktım(26.gunde) çızgı yoktu aynı gun kanda baktırdım negatıf çıktı. 29.günde idrarda tekrar baktım tek çizgi suan 32.gunumdeyım dunde pembe bır lekelenme oldu adet başlıyor sandım...
  5. Bu İçecek Göbek Eritiyor! Mehmet Öz Tarifi!

Bu İçecek Göbek Eritiyor! Mehmet Öz Tarifi!

göbek eriten içecek, göbeğimizi nasıl eritirm, göbekten kurtulmak için Sevgili melekler, dünyada isim yapmış Türk doktorumuz Mehmet Öz'den göbek eriten mucizevi bir içecek tarifi paylaşıyoruz sizlerle. Göbek yağlanmasından şikayet edenler için harika bir çözüm olan bu içecekte ıspanaktan, limona, salatalıktan naneye kadar pek çok gıda var. Dr. Mehmet Öz, vitamin, lif ve antioksidan deposu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş