melegın mekanı buyrun..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekanın son melegi hillary duff geldi

mekanın son melegi hillary duff geldi

slm ben aranıza yeni katıldım ist yaşıyorum 24 yaşındayım.1 oglum ve 1 kızım var vede malesef ev kadınıyım:melek:sohbetin dostluğun saglam oldugu bi yerdir dediler.MELEKLER MEKANI için bende üye oldum.
  2. Yasakli Melegin Sessiz Cigligi...

Yasakli Melegin Sessiz Cigligi...

YASAKLI MELEGIN SESSIZ CIGLIGI Yasaklı bir meleğim ben...Yasak yanlarım kırıyor kanatlarımı...Uçmak istiyorum sana. Kanatlarım umutlarım benim. Yolculuğum sana, Aşka. Kanıyorum. Sağaltmaya çalışıyorum yaralarımı gözlerinden içtiğim duygu şurubuyla...Olmuyor aşkım. Yasaklıyım ben. Dudaklarım uzansa da şifaya, yasaklar dikiliyor karşıma...Öpüştüğüm hayalinle kalıyorum başbaşa...Kanat...
  3. MeLEgiMi MeLeKlEr MeKaNındA:)

MeLEgiMi MeLeKlEr MeKaNındA:)

:hamileyim:SELAM KIZLAR...... BEN AYŞE 20 YAŞINDAYIM....3.YILIMIZA GİRDİK....EŞİMLE....VE 4 GÜN ÖNCEDE MELEGİMİ ÖĞRENDİM......5 HAFTALIK HAMİLEYİM...:hamileyim::melek:MELEGİM İÇİN ARAŞTIRMA YAPARKEN BULDUM SİTEYİ.... BİZLERİDE ARANIZA ALIN.....TEYZELERİİ:deli::deli::deli:
  4. Bende bir melegim

Bende bir melegim

Merhaba kizlar, ben paye,,tecrbeli bir anne ve egitimciyim yurtdisinda yasiyorum ama yurdum neresi onuda bilmiyorum göcmenim ben ve hic biyere ait hissetmiyorum kendimi:) böyle garip bi Paradoks yasiyorum bu konuda:) ama tabi mevzumuz bu degil burayi google den buldum :D diyet yapmak istiyorum ve arkadas, ortam ariyordum.. ama tabi sanmayinki sadece o konularda aktiv olurum ayrica obez...

Sayfayı Paylaş